1397/07/02
آبادان ...

 

 

 

 

 
سال 1397


 

 

 

 

 
توسعه باید مردمی باشد. توسعه باید مردمی باشد.

فرماندار ویژه آبادان گفت: آنچه که حق مردم آبادان است باید ادا شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان که به منظور بررسی فرصتها و چالشهای پیش روی...

ادامه مطلب
گزارش تصویری/ملاقات عمومی فرماندار ویژه آبادان باشهروندان گزارش تصویری/ملاقات عمومی فرماندار ویژه آبادان باشهروندان

پیش از ظهر امرو دکتر زین العابدین موسوی سرپرست فرمانداری ویژه آبادان در دیدارصمیمی با شهروندان در جریان مشکلات آنان قرار گرفت

ادامه مطلب
 
کارگروه بررسی مشکلات عشایر آبادان تشکیل شد

سرپرست فرمانداری ویژه آبادان گفت:کارگروه عشایری به منظور بررسی مسایل و مشکلات آنان در بخش کشاورزی، آب و صیادی با حضور مسئولان ، شیوخ و سران عشایر شهرستان آبادان در این فرمانداری تشکیل شد. کارگروه برر...

ادامه مطلب
 
عشایر آبادان حمله به سرکنسولگری ایران در بصره را محکوم کردند

 بیش از 100 نفر از شیوخ و سران عشایر عرب آبادان شنبه در تجمعی در کوی ذوالفقاری ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حمله عده ای به سرکنسولگری ایران در بصره عراق را محکوم کردند. عشایر آبادان حمله به...

ادامه مطلب
نماینده معاون اول رئیس جمهوری از طرح آبرسانی غدیر دیدن کرد    نماینده و ناظر دفتر معاون اول رئیس جمهوری از روند اجرای طرح آبرسانی غدیر در شهرستان آبادان دیدن کرد. نماینده معاون اول رئیس جمهوری از طرح آبرسانی غدیر دیدن کرد نماینده و ناظر دفتر معاون اول رئیس جمهوری از روند اجرای طرح آبرسانی غدیر در شهرستان آبادان دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان ،شاه اویسی نماینده و ناظر دفتر معاون اول رئیس جمهوری عصر چهارشنبه از طرح آبرسانی غدیر روستایی آبادان بازدید و در جریان آخرین عملیات اجرایی این طرح قر...

ادامه مطلب
توقف
اخبار فرمانداری ویژه آبادان
تاریخ: 1397/01/06 نظرات: 0 نظر نمایش: 67 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرماندار ویژه آبادان: شهروندان باید از بهترین حقوق شهروندی در شهر برخوردار باشند.

فرماندار ویژه آبادان: شهروندان باید از بهترین حقوق شهروندی در شهر برخوردار باشند.

  

شهبازی در جلسه بررسی مشکلات شهری که در راستای خدمات رسانی بهتر به همشهریان و مسافران نوروزی و با حضور مسئولان دستگاهای مختلف اجرایی در محل فرمانداری برگزار شد، افزود: حقوق شهروندی شهروندان آبادان ایجاب می کند که از بهترین امکانات خدماتی بهره مند باشند اما به دلیل آنکه زیرساختهای شهری ما در معابر و خیابانها قدیمی است لذا تعریض و بهبود وضعیت آنها با توجه به جمعیت ورودی به شهر زمان بر خواهد بود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی بیان کرد: از آنجائیکه آبادان شهر بزرگیست و میهمانان زیادی نیز وارد آن می شوند، لذا خدمات رسانی به مسافران و زائران کاروانهای راهیان نور از اسفندماه آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.
 
وی از منطقه آزاد اروند به عنوان یک فرصت مناسب برای شهرهای آبادان و خرمشهر نام برد و اظهار کرد: این موضوع باعث شده تا مسافرانی که از طروق مختلف به خوزستان می آیند حتما به آبادان و خرمشهر(منطقه آزاد اروند) نیز سری بزنند.
وی تصریح کرد: این جلسه، جلسه هماهنگی میان دستگاههای مختلف شهریست تا بتوانیم با پیگیری و جذب مشارکت و کمک دستگاههای بزرگی همچون پالایشگاه، پتروشیمی، پاسارگاد، منطقه آزاد اروند و بندر، شهرداری را در جهت خدمات رسانی و میزبان بهتر از مسافران و شهروندان یاری کنیم.
فرماندارویژه آبادان گفت: در این جلسه همچنین بر تشدید نظارت دستگاههای نظارتی اعم از بهداشت و محیط زیست بر فعالیت رستورانها، اغذیه فروشی ها و سایر اماکنی که با بهداشت و سلامت مردم در ارتباط اند، تاکید شد.
شهبازی افزود: امید می رود تا با هماهنگی های انجام شده و کمکهایی که قرار است از سوی دستگاههای مختلف در اختیار شهرداری قرار گیرد، بتوانیم شرایط و خدمات بهتر و بیشتری را ارائه کنیم.
وی با تاکید بر اینکه به دنبال آنیم تا وضعیت خوبی را در آبادان فراهم کنیم، اظهار کرد: البته وظایف و ماموریتهای شهرداری، شورای شهر و منطقه آزاد اروند برای مردم واضح و روشن است و لذا انتظار می رود تا با تعامل و همراهی بیشتر میان آنان علاوه بر فراهم سازی بستر بهتری برای رونق کسب و کاری که به مدد جمهوری اسلامی برای مردم مهیا شده، مسافرانی هم که به منطقه تردد کنند با سهولت و خاطره ای خوش شهر را ترک کنند.
 
کد: 40671
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار ویژه آبادان: شهروندان باید از بهترین حقوق شهروندی در شهر برخوردار باشند.
  • فرماندار ویژه آبادان: شهروندان باید از بهترین حقوق شهروندی در شهر برخوردار باشند.
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

بازدیدهای فرماندار
جستجو تگ ها 
فرماندار ویژه شهرستان آبادان

  

 
قوانین و مقررات

 

پیوندهای مفید


 

ارتباط مستقیم با فرماندار ویژه شهرستان آبادان