1397/02/30
آبادان ...

 

 

 

 

 
سال 1397


 

 

 

 

 
 
اطلاعیه فوری

  با توجه به غلظت خاک و بدی آب و هوا کلیه مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزشی امروز 19 اردیبهشت ماه در شیفت عصر تعطیل می باشند. روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان

ادامه مطلب
گزارش تصویری / بازدید دکتر شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان از پروژه های عمرانی منطقه امیرآباد آبادان گزارش تصویری / بازدید دکتر شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان از پروژه های عمرانی منطقه امیرآباد آبادان

    شایان ذکر است در این بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان آقای دکتر شهبازی،آقای  موسوی نسب رئیس حراست شهرداری و آقای مهندس یوسف دریس شهردار منطقه ۲ ، حضور داشتند و...

ادامه مطلب
کارگروه مسکن مهر آبادان تشکیل جلسه داد: تاکید فرماندار ویژه بر پایان پروژه ها تا موعد مقرر کارگروه مسکن مهر آبادان تشکیل جلسه داد: تاکید فرماندار ویژه بر پایان پروژه ها تا موعد مقرر

کارگروه مسکن مهر شهرستان آبادان امروز در حالی به ریاست شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در محل این فرمانداری تشکیل جلسه داد،با تشکر از دستگاههایی که علیرغم مشکلات موجود پای کار بودند، بر ل...

ادامه مطلب
به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع)،روز پاسدار و سالروز تشکیل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی صورت پذیرفت: ملاقات صمیمی دکتر شهبازی و فرماندهان بسیج سپاه ناحیه آبادان به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع)،روز پاسدار و سالروز تشکیل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی صورت پذیرفت: ملاقات صمیمی دکتر شهبازی و فرماندهان بسیج سپاه ناحیه آبادان

عصر امروز،به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع)،روز پاسدار و سالروز تشکیل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی،دکتر شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با سرهنگ حسین زاده فرمانده بسیج سپاه ناحیه آبادان ...

ادامه مطلب
توقف
اخبار فرمانداری ویژه آبادان
تاریخ: 1396/06/09 نظرات: 0 نظر نمایش: 125 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
شهبازی در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس آبادان: *کارکرد سپاه پاسداران در ساخت این باغ موزه ستودنی است*

شهبازی در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس آبادان:  *کارکرد سپاه پاسداران در ساخت این باغ موزه ستودنی است*

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در جریان بازدید از باغ موزه دفاع مقدس آبادان که با همراهی اعضای شورای اداری آبادان و به مناسبت هفته دولت انجام شد، گفت: کارکرد فعالان سپاه در راه اندازی باغ موزه آبادان که از میان فرماندهان دوران دفاع مقدس هستند، بسیار ستودنی است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان وی همچنین از حمایت تمام قد این فرمانداری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بحث توسعه گردشگری به خصوص در حوزه دفاع مقدس در این شهر خبر داد.
 
شهبازی با اشاره به اینکه آبادانی ها در دوران دفاع مقدس 4 هزار و 200 شهید را تقدیم کردند، افزود: از آنجاییکه نخستین ماموریت فرمانداران براساس گفتار رئیس جمهور در مراسم تحلیف اش، دفاع از ارزشها و تعمیق ارزشهای دینی بود، لذا به طور طبیعی نمایندگان دولت نیز در این باره تلاشهایی را به انجام می رسانند.
وی انجام کار مشترک میان دولت و برخی سرداران زمان جنگ را یادآور شد و اظهار کرد: کار راه اندازی باغ موزه دفاع مقدس آبادان پس از انجام مذاکرات متعدد و مختلف و با استفاده از امکانات محلی و استانی انجام شد، حرکت این دو گروه به نوبه خود بدیع، قابل اشاره و تقدیر است.
فرماندار آبادان تصریح کرد: برای شروع کار نیز اعتباری از سوی استان پیش بینی شد و بنیاد حفظ آثار نیز با جدیت به موضوع ورود و همکاری لازم را به انجام رساند.
شهبازی با بیان اینکه با پیگیریهای مستمر مجوز خاکسپاری 8 شهید گمنام در بخشی از این باغ موزه گرفته و شهدا در این محل دفن شدند، گفت: درباره نحوه ساخت و ایجاد باغ موزه دفاع مقدس آبادان با بهره گیری از امکانات و فضای موجود در این محدوده، طراحی های خوب و قانونی به انجام رسید که امیدمی رود تا در یکی از جلسات شورای اداری این اقدامات در قالب یک پاورپوینت برای اعضای شورای اداری شهرستان که از مسئولان دستگاههای اجرایی اند، نمایش داده شود.
وی افزود: بایستی قدر آثار و داشته هایمان را بهتر و بیشتر بدانیم و از آنها به بهترین نحو ممکن بهره ببریم.
وی اظهار کرد: در قطعنامه 598 عراق به عنوان متجاوز شناخته شد که جمهوری اسلامی در برابر این تهاجم ملزوم به دفاع بود، بایستی این آثار را برای نسل های بعدی حفظ و نگهداری کنیم و به آیندگان جانفشانی سربازان در هشت سال دفاع مقدس را به منصه ظهور برسانیم. 
وی تصریح کرد: رهنمودهای بنیان گذار انقلاب اسلامی سبب شد تا جوانهای این مرز و بوم نگذارند تا این نقطه صفر مرزی به تصرف دشمن دربیاید و لذا موظفیم تا این ارزشها را به آیندگان منتقل کنیم. 
فرماندار آبادان با بیان اینکه وجود امنیت در نقطه صفر مرزی سبب پیشرفت و توسعه می شود، گفت: به جرات می گوئیم که به همت مردم سرافراز آبادان و نیروهای مسلح، امنیت و آرامش در این منطقه که در نقطه صفر مرزی قرار دارد، به طور کامل مشهود و جاریست و از هر سرمایه گذار داخلی و خارجی که بخواهد در این منطقه سرمایه گذاری و کار کند به طور قطع پشتیبانی و حمایت می کنیم.
شهبازی افزود: انتظار می رود تا شورا و شهرداری با کمک و همراهی با فعالان این عرصه، اقدامات خوبی را برای ایجاد و معرفی باغ موزه دفاع مقدس به گردشگران ارائه کنند.
به گفته وی شهرداری نهادی فرهنگی، اجتماعی و خدماتیست که بایستی هنجارهای اجتماعی را بسط و به آنچه مورد توجه عامه مردم است توجه ویژه کند. 
وی فضای باغ موزه آبادان را به طور کامل حقیقی خواند که بایستی آن را حفظ و ارزشهای این مکان را به عنوان خط مقدم جبهه حق علیه باطل را به سایر نسل های آینده انتقال دهیم.
وی همچنین مشارکت و همراهی سازمان منطقه آزاد اروند را نیز در این باره خواستار شد و اظهار کرد: بایستی برای باغ موزه دفاع مقدس آبادان برنامه راهبردی تعریف شود

کد: 35323
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • شهبازی در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس آبادان:  *کارکرد سپاه پاسداران در ساخت این باغ موزه ستودنی است*
  • شهبازی در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس آبادان:  *کارکرد سپاه پاسداران در ساخت این باغ موزه ستودنی است*
  • شهبازی در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس آبادان:  *کارکرد سپاه پاسداران در ساخت این باغ موزه ستودنی است*
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

بازدیدهای فرماندار
جستجو تگ ها 
فرماندار ویژه شهرستان آبادان

  

 
قوانین و مقررات

 

پیوندهای مفید


 

ارتباط مستقیم با فرماندار ویژه شهرستان آبادان
shahbazi@ostan-kz.gov.ir