نشست کمیسیون دانشجویی به میزبانی دانشکده نفت شهید تند گویان آبادان

 

فرماندار ویژه:دستگاههای اجرایی با دانشگاهها تعامل سازنده داشته باشند

اینروزها شمارش معکوس برای فرا رسیدن فصل پاییز آغاز شده تا دوباره نیمکتهای چوبی و فلزی مدارس پذیرای هیاهوی تمام کسانی باشد که می خواهند به دانش خود بیافزایند.از این رو صبح امروز و در تعاقب نشست دیروز ستاد بازگشایی مدارس که در تالار غدیر فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد، کمیسیون دانشجویی شهرستان به میزبانی دانشکده نفت آبادان و به ریاست شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان درحالی تشکیل جلسه داد که فرماندار ویژه بر لزوم تعامل سازنده تمامی دستگاههای اجرایی با دانشگاهها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان در این نشست شهبازی بیان داشت:تمام دستگاههای اجرایی ملزم هستند در جهت رفاه حال دانشجویان و فراهم آوردن بسترهای لازم آموزشی – رفاهی گام بردارند.

وی افزود:دانشگاههای سطح شهرستان می توانند با ارتباط سازنده و همسو با یکدیگر ضمن انجام پشتیبا نیهای لازم از پتانسیلهای بالقوه یکدیگر بهره مند شوند.

شهبازی همچنین توصیه ی خود را به روسای دانشگاهها اینگونه بیان کرد:از مدیران سخت کوش دانشگاهها و موسسات آموزش عالی انتظار می رود در جهت بالا بردن سطح کیفی آموزش دانشجویان از اساتید مجرب و متخصص استفاده کنند.

شایان ذکر است نزیک به ۱۷هزار دانشجو امسال آغازگر سال و ترم تحصیلی جدید در شهرستان آبادان خواهند بود.

۳۱۳۲