در نشست ستاد بزرگداشت دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی شهرستان آبادان

۱۹ کمیته ی اجرایی جهت برگزاری مراسم گرامیداشت دهه ی مبارک فجر تشکیل گردید

در نشست ستاد بزرگداشت دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی که به ریاست علی حنظل عیدانی معاونت برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری ویژه آبادان تشکیل گردید، 19 کمیته اجرایی کار برگزاری مراسم گرامیداشت این دهه را به عهده گرفتند.

در نشست ستاد بزرگداشت دهه ی مبارک فجر انقلاب اسلامی که به ریاست علی حنظل عیدانی معاونت برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری ویژه آبادان تشکیل گردید، ۱۹ کمیته اجرایی کار برگزاری مراسم گرامیداشت این دهه را به عهده گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان در این نشست کمیته هایی نظیر  رسانه و فضای مجازی و خبر گزاری ها، روابط عمومی، بانوان و خانواده، ایثار و شهادت، دانش آموزی و فرهنگیان، انجمنها و هیأت مذهبی، ورزش، و جوانان، کارگری و کار آفرینی، اصناف و بازاریان، حوزه و روحانیت، دانشگاهیان، روستاییان و عشایر، بسیج، قضایی، امنیتی، پشتیبانی، هنرمندان و رسانه های مکتوب، ارزیابی و نظارت و فضاسازی شهری می بایست برنامه های خود را به دبیرخانه ی ستاد بزرگداشت اعلام نمایند.

دیدار با خانواده شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، زنگ انقلاب، راهپیمایی ۲۲ بهمن، آذین بندی شهری و اداری و افتتاح برخی از پروژه های شهری از جمله برنامه های گرامیداشت دهه ی مبارک فجر خواهد بود.

۲۷