با حضور فرماندار ویژه آبادان

آیین افتتاح اولین جشنواره ی فرهنگی ورزشی بسیج ادارات برگزار شد

با حضور احسان عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان آیین افتتاح اولین جشنواره ی فرهنگی ورزشی بسیج ادارات این شهرستان با حضور بیش از 30 اداره و سازمان در سالن شماره دو مجموعه ی ورزشی 17 شهریور آبادان برگزار شد.

با حضور احسان عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان آیین افتتاح اولین جشنواره ی فرهنگی ورزشی بسیج ادارات این شهرستان با حضور بیش از ۳۰ اداره و سازمان در سالن شماره دو مجموعه ی ورزشی ۱۷ شهریور آبادان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان این جشنواره به همت فرماندهی بسیج ادارات آبادان و در ۹ رشته ی ورزشی  نظیر فوتسال، والیبال، طناب کشی، دارت، تیر اندازی و…. از فردا همزمان با آغاز هفته ی بسیج برگزار خواهد شد.

عباسپور در آیین افتتاح این جشنواره با  تاکید به لزوم پرداختن به امر ورزش در ادارات، بیان کرد:پرسنل ادارات جهت ایجاد آمادگی ونشاط اجتماعی می بایست به مقوله ی ورزش در جهت تامین سلامتی جسمی اهمیت دهند.

وی در ادامه این مراسم  تصریح کرد:به حمد خداوند امسال توانستیم آغازگر اولین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج ادارات باشیم. می بایست با توجه به این جشنواره و شناسایی کاستی ها و نواقص، جشنواره های آتی را با کیفیت بهتر و تنوع بیشتر رشته های ورزشی برگزار نماییم.
رئیس شورای ورزش شهرستان آبادان خاطر نشان کرد:ضمن تبریک و گرامیداشت فرا رسیدن هفته ی بسیج، از حضور تمام ورزشکاران در این جشنواره قدردانی می کنم و امیدوارم در طول مسابقات با اولویت حفظ سلامتی لحظات نشاط آوری را تجربه و سپری کنند.

۴۱۴