ظهر امروز

شهردار آبادان معارفه شد/فرماندار ویژه آبادان:عملکرد شهردار بر اساس رضایتمندی شهروندان سنجیده می شود

ظهر امروز و در سالن اجتماعات غدیر فرمانداری ویژه آبادان آیین معارفه ی شهردار آبادان برگزار و یاسین کاوه پور به عنوان شهردار جدید آبادان معرفی گردید.

ظهر امروز و در سالن اجتماعات غدیر فرمانداری ویژه آبادان آیین معارفه ی شهردار آبادان برگزار و یاسین کاوه پور به عنوان شهردار جدید آبادان معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، احسان عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه  شهرستان در این نشست با تاکید بر این مورد که اولویت اول و آخر شهردار می بایست مردم آبادان باشد و عملکرد شهردار بر اساس رضایتمندی شهروندان سنجیده می شود، گفت:مردم آبادان در طول این سال‌ها به حق خود نرسیدند.

وی گفت:مردم آبادان در دفاع مقدس دین خود را  ادا کردند. مردمی که همیشه پای کار نظام و انقلاب بوده اند. حل مشکلات مردم باید مهم ترین هدف شهردار جدید باشد.

عباسپور در ادامه گفت:مبارزه با فساد درون سازمانی، حل معظل عدم به کارگیری نیروهای شهرداری در پست های استخدامی خود و رفع سریع نیازهای اولیه مردم نظیر ساماندهی ورودی شهر، آسفالت،نخاله برداری، پاکیزگی شهر، دفع آب‌های سطحی و نظایر آن می بایست در دستور کار شهردار منتخب شورا قرار بگیرد.

فرماندار ویژه آبادان تاکید کرد: اگر دغدغه مسئولین آبادان رفاه مردم و آبادی این شهر باشد می بایست تمام وقت پای کار باشند. اگرمشاهده می کنیم روند پیشرفت آبادان کند پیش می رود این امر از تضاد درون‌شهری مسئولان و مدیران نشات گرفته است. باید با اتحاد و ایجاد هم افزایی در راه خدمت رسانی مطلبوب به مردم گام برداریم. آبادان می‌بایست در حد و شایسته مردم این شهر به روزهای خوب خود بازگردد.

۹۹۶