فرماندار ویژه آبادان در آیین افتتاح کوره(هیتر) فاز 2 پالایشگاه آبادان :

این ره آورد ،حاصل ایثار،استعداد و تلاش تمام مجموعه فاز ۲ است/امیدوارم پالایشگاه آبادان افقی نو برای مردم ترسیم نماید

احسان عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در آیین افتتاح کوره (هیتر) فاز دو پالایشگاه آبادان که پیش از ظهر امروز برگزار شد، ضمن تجلیل از تمام کارکنان فاز دو، گفت:این ره آورد عظیم حاصل ایثار، استعداد و تلاش تمام مجموعه فاز 2 است. به تمام ارکان شاغل در این کنسرسیوم عرض خسته نباشید و خداقوت دارم.

 

احسان عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در آیین افتتاح کوره (هیتر) فاز دو پالایشگاه آبادان که پیش از ظهر امروز برگزار شد، ضمن تجلیل از تمام کارکنان فاز دو، گفت:این ره آورد عظیم حاصل ایثار، استعداد و تلاش تمام مجموعه فاز ۲ است. به تمام ارکان شاغل در این کنسرسیوم عرض خسته نباشید و خداقوت دارم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، وی در نشستی که به همین منظور در سالن کنفرانس کنسرسیوم فاز دو آبادان تشکیل شده بود، با ایراد سخنرانی تصریح کرد:این فن آوری و تلاش و نتیجه بدست نیامده ،مگر با ایثار فرزندان ایران و آبادان.

عباسپور گفت:از زمانی که بنده عهده دار این مسئولیت شده ام، شاهد هستم که در این حوزه همه پای کار و با عِرق مسئولیت پذیری و شب بیداریها آن هم در بحبوحه ی تحریم‌ها، در تلاش هستند.

فرماندار ویژه آبادان افزود:اینکه یک مجموعه ی پالایشگاهی در مرکز یک مجموعه ی عظیم زنده تاسیس شود، دشواری و حساسیت کار را می رساند. هم افزایی مدیران، نمایندگان مردم در مجلس و کارکنان مربوطه ی این پروژه به عینیت در برآیند خروجی کار ملموس است.

وی ادامه تاد:امیدوارم مجموعه ی پالایشگاه آبادان بتواند با تکیه به نیروی جوانی و متخصصان بومی خود افق های نو و روشنی را برای شهرستان آبادان و صنعت نفت کشور ترسیم نماید.

در این نشست از برخی مهندسین و کارشناسان شاغل در پروژه طرح ثبیت و افزایش پالایشگاه آبادان تجلیل به عمل آمد.

۱۶۲