مصاحبه فرماندار با رسانه های خبری به مناسبت هفته دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان،  ایلخاص زاده در پی مصاحبه خبری به مناسبت هفته دولت ،ضمن اشاره به اینکه شهیدان رجایی و باهنر خالصانه خود و علم و آگاهی خویش را وقف مردم کردند اعلام نمودند: هفته دولت هفته ارج نهادن به شهدایی است که در اوج اقتدار سیاسی و اقبال اجتماعی صفات انسانی خود را از جمله عشق خدمت به مردم، فروتنی و پرهیز از فرادتس را زا دست نداده و هر لحظه عمر خود را در راه اسلام، انقلاب و خدمات رسانی به مردم به بهترین شکل به کار بردند.

وی افزود: هفته دولت فرصتی مغتنم برای آشنایی بیشتر مردم با نتایج تلاشها و کارکردهای مجموعه نظام تا به این ترتیب کذب بودن تبلیغات دشمنان مبنی بر نا کارآمدی نظام روشن شود.

ایشان تصریح کردند: هفته دولت فرصت مناسبی است برای معرفی عملکرد یکساله دستگاه های دولتی و مقایسه آن با عملکرد سالهای گذشته با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیتهاست.

ایشان به برنامه های پیش بینی شده در هفته دولت از جمله حضور بر مزار شهیدان و غبارروبی و گل افشانی مزارها، دیدار با خانواده کارکنان دولت، دیدار با امام جمعه، ارائه کارکرد دستگاه های مختلف به رسانه ها برای انعکاس اخبار مربوطه و افتتاح چندین پروژه عمرانی اشاره نمودند.

۳۰۲۶