فرماندار ویژه آبادان آغاز هفته‌ی نیروی انتظامی را تبریک گفت

موسوی :به روح پاک تمام شهدای ناجا درود می فرستیم

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان در پیامی فرا رسیدن 17 ام مهرماه و آغاز هفته ی نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی ضمن گرامیداشت این هفته بیان داشت:به روح پاک تمام شهدای ناجا که جان شیرین خود را در راه حفظ نظم، آسایش و امنیت جامعه از دست دادند سلام می فرستیم.

وی تاکید کرد:قطعا حضور نیروی انتظامی در سطح جامعه و بین شهروندان آسایش خاطر و احساس امنیت را به همراه خواهد داشت. شهروندان هر جا حضور این سبز جامگان پرتلاش و خستگی ناپذیر را مشاهد می کنند بر خود می بالند که چنین افرادی وظیفه ی حفظ نظم و امنیت شان را بر عهده دارند.

موسوی بیان کرد:چندی نمی گذرد که یکی از نیروهای خدوم ناجادر درگیر با اشرار و کسانی که اموال مردم را سرقت می کردند در آبادان به شهادت رسید. یاد و خاطره سروان مهدی آزمون را گرامی می داریم.
وی بیان داشت:شهروندان عزیز بدانند نیروهای ناجا و دیگر نیروهای نظامی و انتظامی در تمام ساعات شبانه روز بیدار و هوشیار هستند و برای برقراری نظم و امنیت از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
موسوی افزود:جا دارد بار در این هفته ی خجسته که مصادف با آغاز ماه پر برکت ربیع الاول می باشد محضر فرماندهی محترم ناحیه انتظامی آبادان جناب سرهنگ زلقی، پرسنل محترم تحت امر این فرماندهی، خانواده های معزز این عزیزان و تمام شهروندان قدر شناس آبادانی تبریک و تهنیت عرض کنم و از خداوند منان برای تمام بزرگواران طول عمر با عزت توام با صحت و سلامتی مسئلت دارم.

۳۵