با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان

نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دفاع مقدس برگزار شد

با حضور بیژن ربیعی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آبادان برگزار شد.

 

با حضور بیژن ربیعی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آبادان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان ربیعی در این جلسه ضمن گرامیداشت رشادت ها و حماسه های رزمندگان و نیروهای مردمی در ایام دفاع مقدس در شهرستان آبادان اظهار داشت: به واسطه همه گیری بیماری کرونا باید شرایط گرامیداشت این ایام در کنار برنامه های فضای حقیقی به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با محوریت انتشار و تولید خاطرات رزمندگان و رویکردهای نو از نگارش وقایع دفاع مقدس شکل بگیرد.

وی اظهار داشت: در ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روزشمار این هفته برنامه تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، غبارروبی مزار شهدا، روز بزرگداشت شهدای آموزش و پرورش و شهدای مدافع سلامت، تجلیل از طلاب، دانشجویان و دانش‌آموزان، گرامیداشت مقاومت های مردمی آبادان، گرامی داشت حماسه ۹ آبان، استکبار ستیزی، روز آتش نشان و روز بزرگ شکست حصر آبادان از جمله برنامه‌های محوری خواهد بود که در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

ربیعی تاکید کرد: به همین منظور ۸ کمیته بانوان، پشتیبانی، ایثارگران، پیشکسوتان، فرهنگی، فضاسازی و تبلیغات، ورزش و جوانان و روابط عمومی به منظور هرچه بهتر برگزار کردن برنامه های ستاد گرامیداشت هفته مقدس تشکیل و شرح وظایف آن به کمیته های مربوطه که با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار خواهد شد ابلاغ می گردد.

۷۰