فرماندار ویژه آبادان شهادت جانشین کلانتری یازده این شهرستان را تسلیت گفت

موسوی :نیروی خدوم انتظامی در همه لحظه ها، با نثار خون و جان دلاورمردان بی ادعای خود،درخت نظم و امنیت را در سراسر میهن اسلامی آبیاری میکند/ اگر جانفشانی عزیزان ناجا و نیروهای جان برکف مسلح نباشد این داعش صفتان لحظه ای آرامش برای مردم نخواهند گذاشت

سید زین العابدین موسوی در پیامی شهادت سروان مهدی آزمون جانشینن کلانتری 11 آبادان که عصر سه شنبه توسط اشرار مسلح به شهادت رسید  را تسلیت گفت.

سید زین العابدین موسوی در پیامی شهادت سروان مهدی آزمون جانشینن کلانتری ۱۱ آبادان که عصر سه شنبه توسط اشرار مسلح به شهادت رسید  را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

شهادت هنر مردان خداست و امروز سروان مهدی آزمون بدست سارقین مسلح کوردل به فیض شهادت نائل آمد. این نمونه ارزشمند دیگری از جانفشانی جان برکفانی است که در دفاع از حریم امنیت جان شیرینشان را بطور مستمر،تقدیم نظم و امنیت مردم می نمایند.
شهادت این سرباز فداکار و سرافراز وطن را محضر همه مردم ولایتمدار آبادان و بخصوص دلاوران جان برکف ناجا و فرمانده مجاهد نیروی انتظامی استان سردار سرافراز صالحی و فرمانده دلیر و مجاهد نیروی انتظامی شهرستان آبادان سرهنگ زلقی و همه غیور مردان جان برکف نیروی انتظامی آبادان و خانواده بزرگ و شهید پرور و داغدار شهید آزمون تسلیت عرض می نمایم. به پرسنل خدوم و جان برکف ناجا و خانواده این شهید والامقام تاکید می کنم بدون شک، عامل این جنایت، بزودی در چنگال عدالت گرفتار و به سزای عمل ددمنشانه خود خواهد رسید.
شما عزیزان همیشه بیدار و حافظ امنیت، بار دیگر با تقدیم این شهید بزرگوار نشان دادید که امنیت شهروندان خط قرمز شماست و تا پای جان از امنیت مردم دفاع خواهند کرد.

سید زین العابدین موسوی
معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان

۱۷۳