فرماندار ویژه آبادان آغاز هفته ی دولت را تبریک گفت

موسوی:تمام ارکان دولت خادمین بلاشک ملت هستند

زین العابدین موسوی در پیامی فرا رسیدن دوم شهریور و آغاز هفته دولت را تبریک گفت و تاکید کرد تمام ارکان دولت خادمین بلاشک ملت هستند.

 

زین العابدین موسوی در پیامی فرا رسیدن دوم شهریور و آغاز هفته دولت را تبریک گفت و تاکید کرد تمام ارکان دولت خادمین بلاشک ملت هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این دو شهید والا مقام درک صحیحی از مسئولیت پذیری خدمت به مردمو همچنین ساده زیستی داشته‌اند و به همین خاطر است که سالهای سال یاد و خاطره این دو شهید بزرگوار در اذهان عمومی باقی خواهد ماند.

وی تصریح کرد: تمام ارکان دولت خادمین ملت هستند و خدمت کردن به مردم ولایتمدار ایران اسلامی باید برای هر فردی که در بدنه دولت مسئولیت قبول می‌کند افتخار محسوب شود.

وی گفت: ما نیز در شهرستان آبادان به همراه اعضای شورای اداری شهرستان تمام تلاش خود را در جهت ایجاد رضایتمندی نسبی شهروندان به کار برده ایم. امیدواریم تا هر زمان که افتخار فرصت خدمت به این مردم عزیز را داریم بتوانیم بیش از پیش در جهت رفع مشکلات و موانع پیش روی شهروندان و همشهریان خوب آبادانی گام برداریم.

فرماندار ویژه آبادان همچنین با تبریک روز کارمند گفت: روز کارمند را نیز به کارمندان محترم ادارات و دستگاه‌های اجرایی و همه کارمندان بخشهای مختلف دولتی و غیر دولتی شهرستان آبادان تبریک عرض می کنم و به آنها نیز خداقوت می گویم قدردان حضور مستمر آنها در محل کار خود در این شرایط سخت کرونا هستم. امیدوارم که در سایه توجه حق تعالی بتوانیم در کنار هم خدمات قابل توجهی به ارباب رجوع که ولی نعمت اصلی ما هستند ارائه دهیم.

۴۹