به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد

فرماندار ویژه آبادان روز خبرنگار را تبریک گفت

به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد گرامیداشت روز خبرنگار، این روز را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

 

به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد گرامیداشت روز خبرنگار، این روز را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی  با قدردانی از تلاش‌های بی وقفه ی خبرنگاران در آگاهی بخشی به جامعه گفت:خبرنگاران صدیق و مستقل از مهترین عوامل آگاهی بخشی در جامعه‌ از منظر گردش صحیح اطلاعات و ارائه گزارش رویدادها و وقایع است.
موسوی تصریح کرد:این روز که به مناسبت شهادت شهید محمود صارمی از خبرنگاران پرتلاش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف، نامگذاری شده است، نشانگر  اهمیت جایگاه خطیر این شغل و البته قبول خطر پذیری این قشر زحمت کش جامعه است.
فرماندار ویژه آبادان تاکید کرد:آن دسته از خبرنگارانی که به اهمیت و قداست قلم خود پی برده اند و با مسئولیت پذیری از آن مراقبت کرده اند، قطعا چندین گام از همکاران دیگر خود جلوتر هستند و باید به این اصل افتخار بکنند.

موسوی گفت:تاثیر شغل خبرنگاری در جامعه می تواند به مثابه ی چاقویی دو لبه عمل کند. تخصص، تعهد، تجربه، در کنار سرعت عمل و اقدام مناسب  لازمه این کار است. چه بسا در این کارزار بسیاری بدون دانش و آگاهی لازم وارد می شوند. هر چند عمر کاری چنین افراد کوتاه خواهد بود، اما خبرنگار کارنابلد هم می‌تواند به جامعه ضربه بزند. امیدوارم تمام عزیزان این حوزه ملاک اصلی خود را ارائه اخبار صحیح به جامعه قرار دهند.

فرماندار ویژه آبادان افزود:بار دیگر این روز را به همه ی عزیزان رسانه ای شهرستان آبادان تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم در پناه خدا موفق و مؤید باشند.

۶۵