فرماندار ویژه آبادان:

به حماسه ی ۲۸ خرداد افتخار می کنیم /شهروندان رای گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان که صبح امروز آرای خود را در صندوق سیار شماره 60 فرمانداری انداخت، گفت:انتخابات این دوره با تمام ادوار فرق می کند و به واسطه ی تمامی فشارها، تهدیدات و مشکلات قطعا نتیجه آن هرچه باشد باعث افتخار نظام خواهد بود.

 

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان که صبح امروز آرای خود را در صندوق سیار شماره ۶۰ فرمانداری انداخت، گفت:انتخابات این دوره با تمام ادوار فرق می کند و به واسطه ی تمامی فشارها، تهدیدات و مشکلات قطعا نتیجه آن هرچه باشد باعث افتخار نظام خواهد بود.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و رسانه ی ستاد انتخابات شهرستان آبادان وی اشاره کرد: قطعا حماسه حضور رقم خواهد خورد و مردم عزیز و ولایتمدار ایران به دعوت رهبر فرزانه خود لبیک می گویند و پای صندوق های رای خواهند آمد.

موسوی ابراز امیدواری کرد: هم دولت برآمده از آرای ملت و هم شورای اسلامی شهر و روستای انتخاب شده از رای مردم آبادان بتوانند در مسیر آبادانی و پیشرفت مملکت اقدامات مناسبی انجام دهد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان آبادان اشاره کرد: تمام پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای لحاظ شده است لذا به دلیل جلوگیری از تجمع در ساعات پایانی اخذ رای از شهروندان عزیز درخواست دارم که رای گیری خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز جمعه ۲۸ خرداد همزمان با کشور در شهرستان آبادان در حال برگزاری است.

۶۷