فرماندار ویژه آبادان بیانیه ی انتخاباتی داد

موسوی :حضور پای صندوق رای وظیفه ی شرعی و ملی وحق همگان است

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان بیانیه انتخاباتی داد و در این بیانیه تاکید کرد که حضور تمام شهروندان پای صندوق رای وظیفه شرعي و ملي وحق همگان هست و تعيين سرنوشت همه ما در گرو شركت در انتخابات ۲۸ خرداد است. 

 

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان بیانیه انتخاباتی داد و در این بیانیه تاکید کرد که حضور تمام شهروندان پای صندوق رای وظیفه شرعی و ملی وحق همگان هست و تعیین سرنوشت همه ما در گرو شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد است.
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و رسانه ستاد انتخابات شهرستان آبادان وی تاکید کرد تمام جوانب لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه در شهرستان آبادان و شهرهای اروندکنار و چوئبده در نظر گرفته شده است و امیدواریم به لطف خدا بتوانیم حماسه بزرگی در روز ۲۸ خرداد پای صندوق های شعب اخذ رای در حوزه انتخابیه آبادان خلق کنیم.

وی ادامه داد: دشمن تمام توان رسانه‌ای و تبلیغاتی خود را به کار برده است تا با تزریق یأس و ناامیدی به ملت غیور ایران درصد مشارکت در انتخابات را پایین بیاورد که حتماً با درایت و هم اندیشی مردم ولایت مدار ما با شکست مواجه خواهدشد.

موسوی اضافه کرد :همه شهروندان عزیز را به حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت می کنم و امیدوارم که بتوانیم با انتخاب فرد و افراد اصلح گامی موثر در شکوفایی همه جانبه کشورمان، استان و شهر خود برداریم.

۱۶۸