دبیر اجرایی ستاد انتخابات شهرستان آبادان

دستورالعمل‌های بهداشتی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ اجرا خواهد شد

بیژن ربیعی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان و دبیر اجرایی ستاد انتخابات شهرستان از اجرای دستورالعمل های بهداشتی برگزاری انتخابات 1400 در حوزه انتخابیه آبادان خبر داد.

 

بیژن ربیعی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان و دبیر اجرایی ستاد انتخابات شهرستان از اجرای دستورالعمل های بهداشتی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در حوزه انتخابیه آبادان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و رسانه ی ستاد انتخابات شهرستان آبادان بیژن ربیعی در این خصوص اظهار داشت: اخذ اثر انگشت در فرایند های مختلف انتخابات قطعا در دستور کار نیست. همچنین توصیه می کنیم رای دهندگان حتما از خودکار شخصی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در شعب اخذ رای حتی المقدور از به کار گیری افراد مسن(بالای ۶۰ سال) و بیماران زمینه ای به عنوان عوامل اجرایی، نظارتی نیز جلوگیری به عمل آورده ایم.

ربیعی گفت:تا آنجایی که شرایط برای ستاد مهیا بوده است، سعی شده از فضای باز برای اخذ رای استفاده شود و در فضای بسته ورودی و خروجی مجزا برای شهروندان عزیز تدراک ببینند.

وی تصریح کرد :با توجه به زمان اخذ رای که از ۷ صبح لغایت ۲ بامداد می باشد، قطعا تجمع رای دهندگان، گند زدایی محیط اخذ رای و استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی در این بین مدیریت خواهد شد.

۱۴۲