فرماندار ویژه آبادان :

مراتب تایید و رد صلاحیت به اطلاع تمام داوطلبان رسید/+تشریح آمار تایید صلاحیت و رد صلاحیت داوطلبین

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان و رئیس ستاد انتخابات شهرستان آبادان لحظاتی پیش با تشریح آمار تایید صلاحیت و رد صلاحیت داوطلبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تاکید کرد: مراتب تایید و رد صلاحیت به اطلاع همه داوطلبان رسیده است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و رسانه ستاد انتخابات شهرستان آبادان موسوی در این باره گفت: در حوزه انتخابیه شهرستان آبادان، شهر آبادان ۲۲۷ نفر داوطلب داشت که پنج نفر آن انصراف دادند. اروندکنار ۲۴ نفر داوطلب داشت که دو نفر آن انصراف دادند و جوئبده با ۱۸ نفر داوطلب و ۲ نفر انصرافی را در آمار خود داشتند که جمع کل ثبت نامی آبادان و دو شهر تابعه را به ۲۶۹ نفر ثبت نام شده و ۹ نفر انصرافی رساند.

وی تاکید کرد: از تعداد ۲۶۰ نفر ۱۸۱ نفر در هیئت اجرایی تایید صلاحیت شدند و از تعداد ۱۸۱ نفر تایید صلاحیت شده ۲۶ نفر در هیئت نظارت رد صلاحیت شدند، که در مجموع ۱۵۵ نفر در حوزه انتخابی شهرستان آبادان(آبادان ۱۲۸نفر،اروندکنار ۱۵نفر و چوئبده ۱۲ نفر) تایید صلاحیت شدند.

وی اضافه کرد مراتب تایید و رد صلاحیت به همه داوطلبان اعلام شده است. همچنین داوطلبینی که نسبت به رد صلاحیت خود شکایت دارند می توانند از تاریخ نهم اردیبهشت لغایت دوازدهم اردیبهشت به مدت چهار روز به هیات نظارت استان مراجعه و شکایت خود را اعلام نمایند.

فرماندار ویژه آبادان اظهار داشت :بررسی نهایی و رسیدگی به شکایت داوطلبینی که توسط هیأت اجرایی و نظارت شهرستان رد صلاحیت شدند توسط هیئت نظارت استان از تاریخ ۹ اردیبهشت لغایت ۲۱ اردیبهشت انجام می شود. در تاریخ ۲۳ اردیبهشت نظر قطعی و نهایی هیئت نظارت استان به شهرستان اعلام می گردد و در تاریخ ۲۴ اردیبهشت تایید و رد صلاحیت نهایی داوطلبین اطلاع رسانی خواهد شد.

توضیحات :داوطلبان ردصلاحیت شده در صورت اعتراض می‌توانند از  ۹ اردیبهشت به مدت چهار روز به هیات نظارت استان واقع در امانیه، جنب سامد استانداری و ایستگاه آتش نشانی، روبروی جمعیت هلال احمر اهواز مراجعه کنند.

۱۷۰