فرماندار ویژه آبادان فرا رسیدن هفته کار و کارگر را تبریک گفت

موسوی :کارگران محرک اصلی گردش چرخ اقتصادی کشور هستند

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان فرارسیدن 5 الی 11 اردیبهشت و آغاز هفته ی کار و کارگر و بسیج کارگری را تبریک و تهنیت گفت و تاکید کرد: کارگران محرک اصلی گردش چرخ اقتصادی کشور می باشند.

 

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان فرارسیدن ۵ الی ۱۱ اردیبهشت و آغاز هفته ی کار و کارگر و بسیج کارگری را تبریک و تهنیت گفت و تاکید کرد: کارگران محرک اصلی گردش چرخ اقتصادی کشور می باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان وی در این خصوص گفت: هفته جهانی کارگر و همچنین هفته بسیج کارگری در کشور به مناسبت گرامیداشت تمامی زحمات این قشر زحمتکش موثر و کم توقع باید مورد تکریم قرار بگیرد.

موسوی وی افزود :جامعه ی کارگری کشور از دیرباز محرک اصلی گردش چرخ های اقتصادی و صنعتی در تمامی حوزه‌هایی نظیر تولیدات کارخانجات و کارگاه ها، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه، حوزه کشاورزی و دیگر حوزه های مهم بوده است. این عزیزان با کمترین توقع همیشه بیشترین بازدهی شغلی را داشته اند.

فرماندار ویژه آبادان افزود :ضمن تبریک این هفته و همچنین روز جهانی کارگر به تمامی تلاشگران جامعه کارگری امیدوار هستم با درایت مسئولین و ایجاد برنامه های مدون و منظم در راستای تحقق ثبات شغلی تمامی کارگران، ایجاد فرصت های شغلی جدید و همچنین بهبود معیشت خانواده این عزیزان گام‌های موثری برداشته شود.

۶۰