زنده از ستاد انتخابات شهرستان آبادان

پایان ثبت نام داوطلبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا و تیره های عشایری در روز سوم/۷۶ داوطلب ثبت کردند/۴۰داوطلب در حوزه روستاهای بخشداری مرکزی و ۳۶ داوطلب در حوزه روستاهای بخشداری اروندکنار

لحظاتی پیش کار ثبت نام داوطلبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی  روستا و تیره های عشایری در شهرستان آبادان (بخش مرکزی و بخش اروکنار) با ثبت نام 76داوطلب در روز سوم به پایان رسید.

 

لحظاتی پیش کار ثبت نام داوطلبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی  روستا و تیره های عشایری در شهرستان آبادان (بخش مرکزی و بخش اروکنار) با ثبت نام ۷۶داوطلب در روز سوم به پایان رسید.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و رسانه ستاد انتخابات شهرستان آبادان تا ساعت ۱۸امروز، ۴۰نفر برای روستاهای بخش مرکزی و ۳۶نفر برای روستاهای بخش اروندکنار (۳۵ نفر آقا و ۱ نفر خانم)  ثبت‌نام کرده اند.

شایان ذکر است از این تعداد، ۶۲نفر در پایان روز دوم بصورت  حضوری و ۱۴نفر غیر حضوری نام نویسی کردند.

فرمانداری ویژه آبادان تا ۲۲ فروردین همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر کار ثبت نام داوطلبین حضور در ششمین دوره انتخابات شورای روستایی،در حوزه روستاهای بخش مرکزی را انجام می دهد. این امر برای روستاهای بخش اروکنار در محل بخشداری این شهر در ساعات و زمان ذکر شده صورت می گیرد.

توصیه ستاد انتخابات شهرستان آبادان به انجام فرایند ثبت نام توسط متقاضیان به صورت غیر حضوری است.

۵۸