فرماندار ویژه آبادان محدودیت‌های ترافیکی سیزده بدر را تشریح کرد

موسوی :همگی روز سیزده بدر را در منزل بمانیم/تمام خودروهای مستقر در حاشیه ی پارک‌ها جریمه خواهند شد/بخشداران اجرای محدودیت های حضور شهروندان در روستاها را عملیاتی کنند

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تشریح محدودیت‌های ترافیکی سیزده بدر گفت:از شهروندان عزیر میخواهم این روز را همگی در منزل بمانیم.

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تشریح محدودیت‌های ترافیکی سیزده بدر گفت:از شهروندان عزیر میخواهم این روز را همگی در منزل بمانیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان وی در این خصوص گفت: به دلیل جلوگیری از تجمع شهروندان و  سرایت حتمی ویروس کوئید ۱۹ در روز  طبیعت در بین اماکن عمومی و تجمعات تصمیم گرفته شد که محدودیت های ترافیکی در برخی از مسیرهای سطح شهرستان آبادان اعمال شود به همین منظور از تمام شهروندان عزیز تقاضا دارم که این روز را در منزل بمانند تا به سلامت خود و دیگر شهروندان کمک کنند.
وی در این خصوص گفت: انسداد مسیر بلوار شهید یاسینی حدفاصل میدان ایثار و میدان هتل کاروانسرا (پارک ۱۷ هکتاری)، خیابان دبستان از ابتدای بازار مرکزی و ورودی بلوار معلم از سمت سینما نفت  و فرعی های منتهی به پارک معلم و همچنین ورودی پارک معلم از قسمت شمال میدان الغدیر و تقاطع لین یک اصلی و یک فرعی و بلوار ساحلی امام حسین علیه السلام از هر دو طرف از ایستگاه یک تا ایستگاه ۷ با تاکید بر انسداد کامل دوربرگردان ها و همچنین بلوار زنده یاد سالیا از میدان دریاقلی تا میدان پرواز از هر دوسمت از جمله مسیر هایی هست که فردا با استقرار نیوجرسی بتنی شامل محدودیت ترافیکی خواهد شد. موسوی افزود: غرق آب کردن کلیه فضاهای سبز شهری از امروز تا فرداشب جهت ممانعت از استفاده شهروندان، اعمال قانون خودروهای متوقف شده در مسیرهای منتهی به فضاهای سبز و همچنین تعامل فرماندهی انتظامی با عوامل اجرایی شهرداری در خصوص تعطیلی پارک های بادی مستقر در پاک پرندگان و قطع شبکه فشار ضعیف پارک پرندگان از نقش لین یک اصلی تا بلوار ولایت از جمله مصوبات نشست هماهنگی محدودیت‌های روز سیزدهم فروردین در شهرستان آبادان بوده است.
وی همچنین تاکید کرد:بخشداران اروندکنار و بخش مرکزی می بایست نسبت به محدودیت تردد شهروندان در روستاها در روز سیزده به در، اقدامات لازم را انجام دهند.

۱۹۹