فرماندار ویژه آبادان فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت

موسوی: ۱۲ فروردین تبلور اقتدار نظام اسلامی است

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در پیامی با تبریک فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران از این روز به عنون تبلور اقتدار نظام اسلامی یاد کرد.

فرماندار ویژه آبادان فرا رسیدن روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت

موسوی: ۱۲ فروردین تبلور اقتدار نظام اسلامی است

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در پیامی با تبریک فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران از این روز به عنون تبلور اقتدار نظام اسلامی یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی اظهار داشت:وقتی بیش از ۹۸ درصد از رای دهندگان به همه پرسی جمهوری اسلامی، رای “آری” دادند، نشان از بیعت مردم ولایتمدار ایران اسلامی با آرمان‌های امام راحل و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دارد.
وی گفت:از آن روز سالها می گذرد. در همین بین و پس از غیور مردان و غیور زنان ایران زمین در راه حفظ خاک و ناموس و اعتقاد خود بارها در مقابل دسیسه های دشمنان مقاومت کردند و با افتخار آفرینی به جهانیان درس آزادگی و ایثار دادند.
موسوی تصریح کرد:امروز ایران اسلامی مقتدرانه پای اعتقاداتش ایستاده است. درست است که مشکلات عدیده ای وجود دارد، اما قطعا مردم عزیز و ولایتمدار این سرزمین در هر لحظه و هر زمان پشت نظام ایستاده اند و از آن دفاع کردند.
وی با ابراز امیدواری نسبت به برطرف شدن مشکلات معیشتی مردم در سال جدید، گفت:انشاالله با اهتمام تمام ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تکیه به دانش بومی و استفاده از پتانسیل های موجود در کشور، بتوان اهداف پیش بینی شده را فتح کرد و شرایط مناسب اقتصادی را برای تمام مردم عزیز فراهم آورد.

۵۷