فرماندار ویژه آبادان از گیت های ورودی و خروجی جاده ماهشهر و اهواز بازدید کرد

موسوی: با همکاری دانشکده علوم پزشکی افراد وارد شده از طریق مرز دریایی آبادان، چوئبده و اروندکنار تست کرونا می‌دهند/ پلیس راهور با شهروندان متخلف رودربایستی نکند/ تمام پارک ها توسط شهرداری باید غرق آب شود و چراغ پارکها تا اطلاع ثانوی خاموش باشد

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان دقایقی پیش مطابق برنامه هر روزه با حضور در گیت های ورودی و خروجی اتوبان آبادان_ ماهشهر و آبادان_ اهواز به نیروهای ناجا و بسیج که در این ایام در آن منطقه مشغول به خدمت و کنترل تردد هستند خداقوت گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان موسوی در این‌باره گفت: به خدمت این عزیزان رسیدیم و خدا قوت گفتیم. الحمدالله ورودی و خروجی ها تقریبا و به خوبی در حال کنترل هستند. وی پس از توزیع جعبه های ماسک و مواد غذایی بین نیروها ضمن قدردانی از آنها خواست بدون رودربایستی تمام وقت انجام وظیفه نمایند.
در این بازدید تعداد زیادی ماسک بین خودروهای ورودی و خروجی مجاز توزیع شد.

دکتر موسوی در حاشیه این بازدید ابراز کرد: با هماهنگی انجام شده توسط دکتر سلمان زاده ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی قرار شد صیادان، ملوانان، تجار و مسافرانی که از طریق مرز آبی وارد آبادان اروندکنار و چوئبده می شوند از طریق تست pcr چکاب کنند و به مدت چند ساعت در قرنطینه باشند تا جواب نهایی تست آنها بیاید و در صورت مثبت بودن جواب، از ورود آنها به منطقه جلوگیری خواهد شد و به بیمارستان هدایت می شوند.

 

موسوی تاکید کرد: از همین امروز تمامی پارکها و بوستانهای آبادان باید توسط شهرداری غرق آب و سپس روشنایی آنها قطع شود. پلیس راهور می بایست با خودروهای متخلفی که در کنار این پارک ها و بوستان ها توقف کردند بدون مماشات برخورد و اعمال قانون نماید.
وی بار دیگر تاکید کرد که اتاق اصناف و اتحادیه های زیرمجموعه آن ها صنوف خود را مکلف به پروتکل های بهداشتی و استفاده مستمر از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی بنمایند.

۱۰۰