فرماندار ویژه آبادان فرا رسیدن روز مادر را تبریک گفت

موسوی:مادران ایران زمین از بهترین الگوهای فداکاری هستند

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه ی زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر، از مادران و زنان ایرانی به عنوان الگوی ایثار و فداکاری نام برد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی ابراز داشت:شیر زنان ایران همیشه و در همه حال از ستون‌های اصلی جامعه و خانواده بوده اند و در تمام عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در کنار مردان به ایفای نقش موثر خود پرداخته اند.
موسوی گفت:مثال بارز آن استقامت و پایداری و خانواده داری همسران و مادران رزمندگان و ایثارگران در زمان دفاع مقدس بود که با الگو قرار دادن منش حضرت فاطمه ی زهرا(س) توانستند آن دوران حساس و طاقت فرسا را به خوبی مدیریت کنند و پشت سر بگذراند.
وی تاکید کرد:امروزه بانوان در بسیاری درحوزه های سیاسی، آموزشی، اجتماعی و فرهنگی سرآمد هستند و توانسته اند قله های ترقی و افتخار را یکی پس از دیگری فتح کنند.
فرماندار ویژه آبادان با تبریک مجدد فرا رسیدن روز مادر، تاکید کرد:واژه ی مادر یکی از مقدس ترین واژگانی است که همیشه باید به احترام تمام شب بیداری ها، سختی ها، خون دل خوردن‌ها و فداکاری‌های این فرشته ی زمینی در برابر آن سر تعظیم فرود آورد. امیدوارم تمام بانوان سرزمین ایران اسلامی همیشه در صحت و سلامت و نیکبختی باشند.

۷۵