فرماندار ویژه آبادان آغاز هفته بسیج را تبریک گفت:

موسوی :بسیج همیشه در کنار مردم بوده است

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، از این نهاد مردمی به عنوان همراه و همگام با شهروندان یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، موسوی خاطر نشان کرد :هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.
بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.
فرماندار ویژه آبادان بیان کرد:بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه های سخت چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی و امروز اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا نقش بی بدیلی داشته است.

وی تصریح کرد:اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان این شهرستان که حقیقتا در دوران دفاع مقدس بسیجی وار با شایستگی هرچه تمام تر مرزداری و مرزبانی کردند از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

۱۳۲