در حاشيه بازديد فرماندار ویژه از نقاط مختلف آبادان:

تذکر جدی به برخی ادارات که به وظایف خود در ستاد کرونا عمل نمی‌کنند /موسوی: وضعیت در آرامستان های آبادان غیرقابل قبول است، وقتی شهرداری در جلسات کرونا شرکت نکند نتیجه ای بهتر از این ندارد/تمام مدیران دستگاههای اجرایی بایدهمراه ستاد و در کف خیابان باشند

مصوبات ستاد مبارزه با كرونا لازم الاجرا می باشد. شانه خالی كردن از وظايف توسط هر كس و هر دستگاهی مواخذه قانوني به دنبال دارد. در جلسه آينده از دادستان محترم خواهم خواست در مقام مدعی العموم اشخاص را بازخواست كند؛این سخنان سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در جریان بازدید شب گذشته و ظهر امروز از سطح شهرستان آبادان بود. وی همچنین از مدیران برخی سازمان و ارگان ها به خاطر عدم حضور در جلسات ستاد مقابله با کرونا به شدت گلایه کرد.

 

مصوبات ستاد مبارزه با کرونا لازم الاجرا می باشد. شانه خالی کردن از وظایف توسط هر کس و هر دستگاهی مواخذه قانونی به دنبال دارد.
در جلسه آینده از دادستان محترم خواهم خواست در مقام مدعی العموم اشخاص را بازخواست کند؛این سخنان سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در جریان بازدید شب گذشته و ظهر امروز از سطح شهرستان آبادان بود. وی همچنین از مدیران برخی سازمان و ارگان ها به خاطر عدم حضور در جلسات ستاد مقابله با کرونا به شدت گلایه کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان گفت: اجرائیات شهرداری، سازمان آرامستانها، برخی از بانکها،کمیته امداد،دفترخانه ها،جایگاههای سوخت،فروشگاههای زنجیره ای،فست فودها و رستورانها،قهوه خانه ها و بستنی فروشیها و برخی دیگر از صنوف به وظایف خود در خصوص کرونا کم توجهی میکنند.
موسوی تاکید کرد:وضعیت بی اهمیتی برخی اصناف و سازمانها باعث بوجود آمدن اینگونه وضعیت شده است.
برنامه آینده ستاد کرونا برخورد با کسانیست که به پروتکلها بی اهمیت هستند.به تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی، روسای ادارات، نهادها و ارگانها تذکر داده می شود ضمن هماهنگی با دبیرخانه ستاد مقابله با کرونا، همراه این ستاد وکف خیابان باشند.

فرماندار ویژه آبادان گفت:تعزیرات حکومتی، اداره صمت، دادسرا و فرمانداری با تمام قدرت و بدون مماشات در کنترل و نظارت اوضاع و برخورد با متخلفین وارد خواهند شد.
٢٠٠ بازرس تازه نفس کنترل اوضاع را بدست خواهند گرفت. نحوه بازرسیها تغییر خواهند کرد.
بازرسان جدید در دو شیفت بازار و اصناف را کنترل خواهند کرد.
وی از همه اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر و روحانیت و طلاب معزز و پیشکسوتان دفاع مقدس دعوت به همکاری در نهی متناقضین از پروتکلها را نمود.

نویسنده خبر:محسن سیف

۱۴۷