برای اولین بار در کشور و با دستور فرماندار ویژه آبادان:

مانور بزرگ سلامت (مبارزه با کرونا) برگزار شد/توزیع بیش از ۱۰۰ هزار ماسک رایگان بین شهروندان+گزارش تصویری

 با دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندرویژه آبادان اولین مانور بزرگ سلامت (مبارزه با کرونا)در سطح کشور در حالی صبح امروز در آبادان و شهرهای تابعه ی آن برگزار شد که طی این مانور بیش از 100 هزار ماسک رایگان بین شهروندان توزیع گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمامنداری ویژه آبادان این مانور که از ساعت ۹ صبح امروز آغاز شده است تا ساعت ۲۱ امشب ادامه خواهد داشت .مانور سلامت از فردا تا پایان وضعیت قرمز در قالب بازرسی های مستمر ستاد مبازره با کرونا از ادارات  و بازار ادامه خواهد داشت.

در طی این مانور ۲۰ نقطه از شهرستان آبادان و شهرهای اروندکنار و چوئبده و روستاهای تابعه شاهد برپایی چادر هلال احمر به همراه حضور امدادگران این سازمان و کارشناسان مرکز بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان به همراه آموزش پروتکلهای بهداشتی،توزیع ماسک و انجام تب سنجی می باشد.

همچنین توسط شهرداری آبادان با همراهی پتروشیمی آبادان کار ضدعفونی و گند زدایی معابر شهرستان از سر گرفته شده است.

در روز اول این مانور فرماندار ویژه آبادان به همراه برخی از اعضای شورای تامین شهرستان و ریاست دانشکده علوم پزشکی  و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی با حضور سرزده در ادارات،بازار و همچنین بانکها علاوه بر اهدای ماسک ، موارد لازم رعایت پروتکلها را به شهروندان و پرسنل ادارات یادآور شد.

شایان ذکر است اولین مانور بزرگ سلامت (مبارزه با کرونا)کشور با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان آبادان برگزار شده است.

۳۰۵