به ریاست سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری برگزار شد

نشست تنظیم بازار شهرستان آبادان /الزام اتحادیه ها به نصب اتیکت واحدهای صنفی روی کالا/لزوم همکاری معاونت غذا و دارو جهت توزیع ماسک‌های کارگاهی/معرفی واحدهای فاقد پروانه به اداره اماکن و تعزیرات حکومتی

به ریاست سید مصطفی علوی نیا سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان آبادان نشست کارگروه تنظیم بازار این شهرستان با حضور اعضای آن در حالی تشکیل شد که نسبت به تشدید بازرسی های مشترک اداره صمت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و مرکز بهداشت تاکید گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان در این جلسه مواردی در دستور کار قرار گرفت که به شرح زیر به تصویب رسید.
روسای اتحادیه‌ها ملزم شدند به واحدهای صنفی خود در خصوص نصب اتیکت روی کالا تذکرات لازم را بدهند. همچنین معاونت غذا و دارو دانشکده پزشکی آبادان پیرامون توزیع ماسک های کارگاه های تولیدی به مراکز عرضه ملزم به همکاری بیشتر گردید.
همچنین مقرر شد واحدهای فاقد پروانه از سوی اداره صمت شهرستان آبادان به اداره اماکن و تعزیرات حکومتی معرفی گردد.
هماهنگی لازم جهت کالیبره کردن ترازو های واحدهای صنفی، انجام گشت های مشترک، ساماندهی بازار میوه و تره باز و تهیه ارزاق و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم برای فصل پاییز و زمستان و همچنین برگزاری جلسه هماهنگی با کشتارگاه صنعتی خرمشهر و اتحادیه قصابان در خصوص رفع مشکلات این اتحادیه از دیگر مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.
شرکت پخش فرآورده های نفتی نیز موظف شد جهت دسترسی آسان نفت سفید برای شهروندان و همچنین رفع کامل مشکلات توزیع گاز مایع اقدامات لازم را به عمل آورد.

نویسنده خبر:محسن سیف

۹۹