فرماندار ویژه آبادان:

مجمع عمومی موسسه صنعت نفت آبادان قانونا پاسخگوی مشکلات باشگاه نفت است/بخشنامه های بازدارنده نفت نمی توانند مانع انجام وظایف سهامداران باشگاه صنعت نفت در مقابل این تیم ریشه دار شوند/مجمع عمومی نفت اگر به رفتار غیر مسئولانه ی خود ادامه دهد، به عنوان نماینده دولت به صورت جدی ورود خواهیم کرد

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار  ویژه آبادان  در حاشيه نشست  با مسئولين باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: بر چرايی مشكلات صنعت نفت قانون فصل الخطاب است و قانون باشگاه صنعت نفت اساسنامه آن است كه به موجب اساسنامه شركت پخش و پالايش نفت مسئول مستقيم تامين بودجه و حل مشكلات تيم صنعت نفت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی که در چندروز گذشته جلسات متعددی با هواداران و هیات مدیره و مدیر عامل پالایشگاه و شورای تامین در خصوص پیگیری مشکلات صنعت نفت داشت اظهار کرد:
رفتار سهامداران و مجمع عمومی در قبال تیم غیرمسئولانه است و اگر به این رفتار پایان داده نشود به نمایندگی از دولت  به صورت جدی ورود خواهم کرد.
وی افزود: فعلا تیم مطابق اساسنامه تابعی از مجموعه نفت است و سهامداران در رسیدگی به این تابع باید مسئولانه عمل کنند.
موسوی گفت: صنعت نفت تیمی نیست که امروز به لیگ برتر رسیده باشد، بلکه ریشه دارترین تیم لیگ است و مسئولان باید سنجیده و بموقع وظایف خودشان را در مقابل این تیم انجام دهند. تیم صنعت همانقدر برای مردم آبادان اهمیت دارد که خود پالایشگاه دارد و این تیم ریشه در احساسات نسلهای مختلف آبادانیها دارد.
موسوی اضافه کرد :دولت در فصول گذشته میلیاردها تومان بودجه به این تیم تزریق کرده و با این حمایتها سالهاست که این تیم را در لیگ برتر بخاطر مردم حفظ کرده و اگر موضوع کرونا حادث نمیشد مطمئنا تیم صنعت اکنون جزء تیمهای صعودکننده به آسیا بود.
رئیس شورای تامین شهرستان آبادان تصریح کرد:بازی با احساسات مردمی که تیمشان با حمایتهای مستقیم دولت علیرغم وجود کرونا در رده هفتم جدول قرار گرفته پذیرفتنی نیست. آبادان کارخانه و قطب تولید بازیکنان حرفه ای است و این کارخانه متعلق به مردم است.
موسوی بیان داشت: امروز در صحبتهایی که با مهندس صادق آبادی معاون وزیر نفت داشتم به نتایج خوبی رسیدیم و قرار است فردا در همین خصوص جلسه ایگی با ایشان و مسئولین نفت به صورت ویدئوکنفرانسی داشته باشیم.
وی اظهار امیدواری کرد، با انجام وظایف قانونی سهامداران و مجمع عمومی و حمایت هر سه نماینده  آبادان و تصمیم گیری سریع در این خصوص، بتوانیم تیمی به مراتب قوی تر از فصل گذشته به میدان بیاوریم.

۲۶۶