به ریاست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد

جلسه  هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس

نشست هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز دوشنبه  با حضور مدیران دستگاههای اجرایی ، نمایندگان نهادهای انتظامی ،امنیتی و سپاه در سالن اجتماعات فرمانداری  در حالی برگزارشد که بیژن ربیعی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار طی سخنانی  بر حفظ ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جدید و فعلی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان وی  گفت: در هفته دفاع مقدس باتوجه به صف آرایی اخیر نظام استکبار و وضع تحریم های ظالمانه علیه کشورمان ،  نمایش اقتدار ایران اسلامی در عرصه سیاست بین الملل  همچنین  نمایش قدرت در حوزه دفاعی باید بیش از پیش نمود پیدا کند.
وی تاکید نمود: هر چند برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس باید بر اساس وضعیت بیماری کرونا و طبق رعایت شیوه نامه  های بهداشتی برگزار گردد، اما نباید اجازه دهیم این هفته کم رنگ جلوه داده شود.
وی از نیروهای مسلح، سپاه، ارتش، نیروهای انقلابی و نیروهای مردمی و جهادی که برای حفظ تمامیت ارضی کشور تلاش کرده و  می‌کنند قدردانی کرد و بیان کرد: تمام نیروهای ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی در دورترین نقاط صفر مرزی تاکنون زحمات زیادی برای صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی کشیده‌اند. وظیفه ما این است که در این هفته به نحوه شایسته از زحمات این عزیزان قدردانی کنیم. همچنین وظیفه دستگاه های اجرایی در خصوص گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از پیش سنگین می باشد و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به پاسداشت این  هفته  در حوزه دستگاه متبوع خود بیش از پیش اهتمام بورزند.
شایان ذکر است در هفته دفاع مقدس  مقرر است در تاریخ ۲ مهر ماه باغ موزه دفاع مقدس به صورت ویدئو کنترل توسط ریاست جمهور افتتاح گردد. همچنین توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه آبادان در تاریخ ۵مهر همایش کمک مومنانه برای نیازمندان برگزار خواهد شد. غبار روبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا، بزرگداشت ۲ مهر سالروز بمباران ساختمان آموزش و پرورش آبادان، تجلیل از شهدای آتش نشان در تاریخ ۷ مهر توسط پالایشگاه آبادان و همچنین برگزاری برنامه های داخلی دستگاه های اجرایی شهرستان آبادان از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

نویسنده خبر:محسن سیف

۱۳۰