فرماندار ویژه آبادان فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت:

موسوی :قدردان زحماتتان هستیم/خبرنگاران آبادان از مهمترین پشتوانه های اجتماعی شهرستان هستند

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در پیامی ضمن گرامیداشت 17 مرداد سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، از اصحاب رسانه به خاطر نقش موثر و تاثیر گذار در اطلاع رسانی اخبار و رویدادها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، وی در این باره گفت:امروز با گسترش شبکه های اجتماعی و گردش اطلاعات در جامعه، مسئولیت خبرنگاران در تولید خبر و انتشار  اخبار صحیح و جلوگیری از نشر اخبار کذب بیش از پیش نمود پیدا می کند.
موسوی با قدردانی از زحمات آن دسته از خبرنگاران آبادانی که به صورت مستمر و در همه حال در کنار مردم و مسئولین هستند، گفت:باید پذیرفت که آن دسته از خبرنگارانی که مطالبه گری صحیح را در راه ارتقای کیفی زندگی شهروندان انجام می هدند و انتقادها و پیشنهادات آگاهانه را پیش روی مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار می دهند نقش بسیار تعیین کننده ای در معادلات پیش روی شهرستان در تمامی حوزه های اقتصادی ، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و غیره دارند.به عنوان فرماندار آبادان قدردان تلاش این عزیزان هستم.

موسوی گفت:در سال‌های اخیر مسائل زیادی در کنار دیگر رویدادهای عدای و روزمره گریبانگیر شهرستان بوده است. خشکسالی، سیل، آب گرفتگی ناشی از بارندگی ۱۱۳ میلیمتری و مهمتر از همه بیماری کرونا، برخی اتفاقات بود که با آن مواجه بودیم. در کنار این رخدادها بسیاری از خبرنگاران و اصحاب رسانه با احساس مسئولیت نسبت به شغل‌شان در کنار مجموعه شهرستان بودند تا صحیح ترین اطلاعات و اخبار را برای مردم مخابره کنند. این از بهترین پشتوانه های اجتماعی است که یک شهر می توانند داشته باشد.
فرماندار ویژه آبادان در پایان ضمن تبریک مجدد به مناسبت فرا رسیدن  روز خبرنگار، از تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست بیش از گذشته با اصحاب رسانه تعامل شغلی داشته باشند.

۷۴