با دستور فرماندار ویژه آبادان:

فاز جدید کمک معیشتی به خانواده های کرونایی نیازمند آغاز شد/رصد بیش از ۸۰۰ بیمار سرپایی تا این لحظه از سوی ستاد اجرایی/تاثیر عملکرد کمیته های سه گانه در کاهش چشمگیر آمار ابتلا در مقایسه با مدت مشابه ماه گذشته

با دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان کمکهای معیشتی به خانواده های بیماران کرونایی نیازمند وارد فاز جدید خود شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان موسوی با اعلام این خبر افزود: تاکنون بیش از ۸۰۰ بیمار سرپایی توسط ستاد اجرایی کرونا و با بهره گیری از عملکرد کمیته های شناسایی، اجرایی_ انتظامی و پشتیبانی رصد شده‌اند و توصیه هایی مبنی بر انجام خود قرنطینگی خانگی و ایجاد مشاوره و همچنین دریافت اطلاعات معیشتی خانواده های نیازمند در دستور کار قرار گرفته است.
وی همچنین افزود: با اجرای این طرح عملکرد کمیته‌های سه‌گانه به خوبی نمایان شده است و آمار مبتلایان به بیماری کرونا نسبت به مدت مشابه ماه گذشته به طرز چشمگیری کاهش یافته است.
فرماندار ویژه آبادان از تمام شهروندان خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده ماسک در مسیر عبور از وضعیت قرمز همگام ستاد اجرایی مقابله با کرونای شهرستان آبادان باشند.
موسوی همچنین به تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان ابلاغ کرد نسبت به بالا بردن کیفیت وضعیت بهداشتی و عمرانی و خدماتی شهرستان اهتمام بورزند.

 

نویسنده خبر :محسن سیف

۱۶۳