معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آبادان در نشست ستاد تنظیم بازار خبر داد:

تعیین ۹ عامل توزیع مرغ منجمد/+ لیست عاملین و اماکن توزیع

نشست کارگروه تنظیم بازار شهرستان آبادان به ریاست بتول سعیدی زاده معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی فرمانداری ویژه آبادان در حالی برگزار شد که وی در این نشست از تعیین 9 عامل توزیع مرغ منجمد در سطح شهرستان آبادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان وی در خصوص افزایش قیمت مرغ در شهرستان آبادان گفت: به هر حال نرخ افزایش این ماده پروتئینی متاثر از افزایش قیمت کشوری می باشد که تاثیر خود را در سطح استان و شهرستان آبادان به جا گذاشته است.
وی گفت:به منظور رفاه حال شهروندان درخواست سهمیه مرغ منجمد از استان صورت گرفته است  که به همین منظور ده عامل توزیع تعیین گردیده است.
سعیدی زاده در خصوص افزایش قیمت نان توضیح داد: با توجه به ابلاغی که از استانداری خوزستان صورت گرفته است افزایش قیمت نان اعمال شده است.  تمام دستگاه های ذیربط و ناظر مثل مرکز بهداشت، اداره صمت، اتاق اصناف، بسیج اصناف،  نسبت با افزایش گشت های  مشترک بازرسی در جهت نظارت بر پخت نان  و  جلوگیری از گرانفروشی و بالا بردن کیفیت پخت نان و همچنین نظرات بر عرضه دیگر اقلام ضروری  با کارگروه تنظیم بازار همکاری نمایند.
همچنین در این نشست موارد ذیل در دستور کار قرار گرفت که به تصویب رسید:
١.مقرر شد شهرداری آبادان نسبت به تنظیف محوطه میدان میوه و تربار  آبادان اهتمام بیشتری داشته باشد
٢.مقرر شد جهت نظارت بیشتر بر ناوگان حمل و نقل و مسافربری درون شهری علی الخصوص تاکسی های شهری کارگروه متشکل از فرمانداری ،شهرداری، تعزیرات ، نیروی انتظامی و صمت آبادان با محوریت فرمانداری و دبیری مدیریت تاکسیرانی تشکیل و جهت رفع مشکلات این بخش تصمیم گیری بعمل آید.
٣. مقررشد اداره صمت با همکاری شرکت بهین گوشت حلال اروند نسبت به عرضه مستقیم گوشت قرمز با قیمت پایین تر از  قیمت بازار جهت تنظیم بازار گوشت قرمز اقدام گردد.
۴. مقرر شد گشت های مشترک در زمینه بازرسی و نظارت بصورت هفتگی با دستگاهای مربوطه تشکیل و به فرمانداری گزارش گردد.
۵.مقرر شد تعداد ١٠ نفر از بسیجیان فعال از طریق بسیج أصناف به اداره صمت جهت بازرسی و نظارت بر کالا و خدمات معرفی گردد.
۶. با توجه به تاکید ستاد مقابله با ویروس کرونا استفاده عموم از ماسک مقرر شد معاونت غذا و دارو شهرستان آبادان میزان تولید و توزیع ماسک های تولیدی  استاندارد ان معاونت از طریق داروخانه های در سطح شهرستان آبادان به فرمانداری گزارش و همچنین اداره صمت و معاونت غذا و داروی آبادان جهت نظارت بر عرضه ماسک در محل داروخانه گشت های مشترکی را انجام دهد.
٧.مقرر شد بمنظور تنظیم بازار کالاهایی نظیر شکر، برنج و مرغ از طریق استانداری و سازمان صمت استان خوزستان جهت جذب سهمیه مکاتبه و پیگیری گردد.

شایان ذکر است عاملین اماکن توزیع مرغ منجمد بدین شرح می باشد:
عرضه مرغ منجمد با نرخ مصوب به ازای هر کیلو ۱۳۵۰۰تومان با رعایت پروتکل بهداشتی در روز سه شنبه مورخ ۹۹،۴،۱۰ ساعت ١٠ صبح  به آدرس های ذیل توزیع می گردد.
۱‌- مسلم وصلتی راد احمد آباد روبروی بیمارستان شهید بهشتی
۲- محبوبه صیاد چراغی کوی ولی عصر بلوار فقیه منازل  شرکتی
۳ -حمیدبحرینی جمشید آباد داخل بازار
۴- علیرضا آلبوعبادی روستای بهمنشیر روستای آلبو عبادی
۵ -مسعود احمدی چهارراه جمشید آباد نرسیده به چهار راه جنب بانک ملت
۶-صادق هلالات کفیشه خیابان ۳اصلی
۷-  کبرا ناصحی زاده چوئبده  تعاونی یک
۸  -حیدری لین ۱۵روبروی شهرک  دریا
۹-عیسی مهنایی منیوحی نهر سلیم

۱۴۶