به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری:

کارگروه اشتغال آبادان تشکیل جلسه داد

جلسه شورای اشتغال به ریاست بتول سعیدی زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ويژه آبادان با حضور دستگاه‌های اجرایی در محل این فرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، در این جلسه مقرر گردید، مشاغل آسیب دیده در ایام شیوع بیماری کرونا در سامانه کارا وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ثبت نام نمایند.

همچنین مقرر گردید، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص رفع موانع ایجاد اشتغال و روان سازی فرایندهای پیش نیاز و بهبود دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از بیماری کرونا اهتمام جدی به عمل آورد.
سعیدی زاده در این نشست تاکید کرد: ایجاد اشتغال در سال جهش تولید در اولویت نظام می باشد. فرمانداری آبادان در کنار تمامی دستگاه‌های اجرایی و فعالان اقتصادی قرار دارد و موضوع اشتغال را با جدیت دنبال خواهد کرد.
وی گفت: مهمترین و محوری ترین سیاست دولت موضوع اشتغال است که در سال های اخیر مورد تاکید ویژه مقام معظم رهبری مدظله العالی و ریاست محترم جمهوری قرار گرفته است. برنامه های زیادی در حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری نیز به مرحله اجرا درآمده است.

سعیدی زاده تصریح کرد:در سال جهش تولید می بایستی  در پرداخت وام های خوداشتغالی و خودکفایی مددجویان و مشاغل و طرح‌های اقتصادی دائم از محل اشتغال روستایی تسهیل گردد.

۳۷۳