از سوی استانداری خوزستان ابلاغ شد:

مرخصی بدون احتساب برای پرسنل دارای بیماری زمینه ای/ اعلام ساعات جدید کاری ادارات

بنابر اعلام و ابلاغ ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا استان خوزستان مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند با آن دسته کارکنانی که بیماری زمینه ای (بیماران تنفسی، قلبی، عروقی، دیابتی، کلیوی با ارائه مدرک معتبر پزشکی) دارند و همچنان زنان باردار و شیرده وپرسنل بالای 60 سال نسبت به استفاده از مرخصی(بدون احتساب) اقدام نمایند.

بنابر اعلام و ابلاغ ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا استان خوزستان مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند با آن دسته کارکنانی که بیماری زمینه ای (بیماران تنفسی، قلبی، عروقی، دیابتی، کلیوی با ارائه مدرک معتبر پزشکی) دارند و همچنان زنان باردار و شیرده وپرسنل بالای ۶۰ سال نسبت به استفاده از مرخصی(بدون احتساب) اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، به دستور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و مدیریت مصرف انرژی، ساعات کار ادارات و دستگاههای اجرایی استان از تاریخ هفدهم خرداد لغایت پانزدهم شهریور در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ الی ۱۳ خواهد بود.
ساعات کار بیمارستان‌ها، مراکز امدادی و درمانی بخش های عملیاتی و دارای نوبت کاری بخش های ارائه دهنده خدمات عمومی و آتش نشانی ها به روال سابق خواهد بود.

نویسنده خبر:محسن سیف

۸۰۸