فرماندار ویژه آبادان:

آزمون دانشگاه‌ها غیر حضوری برگزار می شود/برگزاری غیر حضوری امتحانات پایه نهم قطعی شد/امتحانات پایه دوازدهمی ها؛ حضوری با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با اعلام خبر برگزاری غیر حضوری امتحانات دانشگاهها و از جمله دانشگاه  آزاد، از غیر حضوری برگزار شدن آزمون پایه نهمی ها نیز خبر داد. به گفته ی وی، مدارس و مراکز آموزشی همچنان تعطیل می باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، موسوی گفت:امتحانات پایه نهم مدارس بصورت غیر حضوری و مجازی و در خصوص پایه دوازدهم چون آزمون ملی و سرتاسری بوده است حضوری برگزار می شود. به خانواده ها این اطمینان را می دهیم که با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی آزمون پایه دوازدهمی ها برگزار گردد.
فرماندار ویژه آبادان افزود:کارخانه تولید ماسک با تولید روزانه ۲۰۰۰۰۰هزار ماسک راه اندازی شد و نیاز استان به واردات این محصول را برطرف ساخت. وی افزود ماسکهای ارزان قیمت در اختیار غذا و دارو قرار می گیرد و در سطح داروخانه ها توزیع می شود مطمئنا نیاز به ماسک استاندارد در استان و از جمله آبادان بکلی تامین خواهد شد.
وی تاکید کرد:ادارات، سازمانها و شرکتها و بانکها باید یک نفر در ورودی جهت ضدعفونی دستهای ارباب رجوع مستقر کنند. این افراد توسط کمیته اجرایی روزانه نظارت می شوند.این فرد همچنین وظیفه دارد مانع ورود افراد فاقد ماسک شود از مردم عزیزمان تقاضا دارم با این افراد همکاری کنند و کمیته اجرایی هم بطور مستمر فعالیت آنها را کنترل نماید
موسوی تصریح کرد:تعطیلی برپایی نماز جماعت در مساجد تا هفته آینده همچنان ادامه دارد.

نویسنده ی خبر:محسن سیف

۳۲۵