استاندار خوزستان:

تعیین تکلیف آزمون پایه نهمی ها به ستاد استانی سپرده شده است/به دغدغه والدین احترام می‌گذاریم /تلاش ما برگزاری آزمون غیر حضوری یا استفاده از نمرات نوبت اول است/+تشریح نشست هماهنگی آزمون پایه دوازدهمی ها در آبادان /اعلام آمادگی فرمانداری ویژه آبادان برای برگزاری آزمون پایه دوازدهمی ها

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در گفتگو با بخش رسانه ای روابط عمومی استانداری خوزستان از واگذاری تعیین تکلیف آزمون پایه نهمی ها به ستاد استانی خبر داد و تاکید نمود تمام سعی بر این است که بتوانیم ضمن توجه دغدغه ی والدین، وضعیت کنونی را مدیریت کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، شریعتی در این باره گفت:قطعا تا ۱۷ ام خرداد هیچ آزمونی در پایه ی نهم گرفته نمی شود و پس از آن هم گفته ایم یا آزمون به صورت غیر حضوری برگزار شود و یا از تاثیر نمرات نوبت اول دانش آموزان برای کل دوره ی تحصیلی استفاده شود.
استاندار خوزستان در خصوص وضعیت دانشگاه‌های استان نیز گفت:تمام دانشگاه‌های خوزستان کماکان و تا اطلاعیه های آتی ستاد کرونای استان تعطیل می باشد.

در همین بین در جهت آمادگی صددرصدی شهرستان آبادان پیرامون آزمون پایه دوازدهمی ها، روز گذشته جلسه ی هماهنگی به ریاست بیژن ربیعی معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان و مسئولین مربوطه برگزار شد.
در این نشست مواردی چون تامین وسایل بهداشتی و طرح غربالگری دانش آموزان پیش از ورود به سالن آزمون و همچنین ضدعفونی کردن تمام سالن‌های برگزاری امتحانات برای ۱۴ حوزه ی امتحانی شهرستان آبادان و ۴ حوزه ی شهر اروندکنار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که به تصویب رسید.
در این  جلسه نیز دستگاهای متولی شهرستان آمادگی کامل خود را برگزاری امتحانات پایه دوازدهمی ها با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، که قرار است از ۱۷ ام خرداد به صورت حضوری برگزار گردد، اعلام نمودند.

۱۸۰