پیام تبریک فرماندار ویژه آبادان به مناسبت فرا رسید عید سعید فطر

موسوی:این عید همایون را در کنار خانواده جشن بگیریم/از صبوری همه‌ی شهروندان قدردانی می کنم/نماز عید را در منزل اقامه کنیم

سید زین العابدین موسوی، معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مومنين علی الخصوص مردم شريف شهرستان آبادان از تمام شهروندان آبادانی خواست جشن فرا رسیدن عید را در کنار خانوده خود و در منزل برگزار کنند. وی همچنین از صبوری تمام شهروندان بابت اجرای محدودیت های پیش آمده قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، موسوی در خصوص مراسم عید سعید فطر گفت:با توجه به وضعیت بیماری کرونا، در روز عید هیچ مراسمی برگزار نخواهد شد. در این روز آرامستانها کماکان تعطیل هستند. از تمام شهروندان عزیز درخواست دارم در روزهای عید فطر در کنار خانوده خود باشند و جدا دید و بازدید نداشته باشند تا به قطع زنجیره‌ی انتشار کرونا کمک کنند.
وی با قدردانی از سران عشایر و طوایف نسبت به اعلام آمادگی جهت لغو مراسمات عید گفت:از تمام این عزیزان ممنون هستیم که با درک صحیح موقعیت پیش آمده در کنار ما ایستادند و کمک کردند. همگان می‌دانیم که این عید از مهمترین اعیاد مسلمین می باشد، اما به ناچار مجبور هستیم شرایط پیش آمده را تحمل کنیم تا سلامت شهروندان حفظ شود.

فرماندار ویژه آبادان از متولیان مساجد و حسینیه ها خواست که با تدبیر خوداز برپایی نماز جماعت عید فطر ممانعت به عمل آورند.
وی گفت:به هر حال امسال همگان نماز عید را در منزل اقامه خواهیم کرد و به درگاه خدای منان دعا میکنیم که یاری رسان ما در مسیر غلبه بر کرونا باشد.

۳۱۳