فرماندار ویژه آبادان روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت:

موسوی :مدیران روابط عمومی نقش موثر در موفقیت دستگاه متبوع خود دارند/عملکرد روابط عمومی ها صرفا نصب بنر یا پیام تبریک و تسلیت نیست

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تبریک فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات بر تاثیر کارکرد مدیران این حوزه بر عملکرد دستگاه متبوع خود تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان موسوی در این باره گفت:روابط عمومی ها پل ارتباطی قوی و سازنده بین مسئولان و شهروندان هستند که می توانند ارتباط دوسویه ای را در جهت پیشبرد کارها و فعالیت دستگاه‌های اجرایی فراهم سازند.
وی گفت:روابط عمومی ها با نوع عملکردشان می‌توانند دستگاه مربوطه از منظر نوع فعالیت، میزان عملکرد و بازدهی به مردم بشناسانند.
موسوی خاطر نشان کرد:هر چقدر مدیران در کار خود موفق باشند بدون استفاده از روابط عمومی قوی و کاربلد نمی توانند به صورت شایسته خدمات خود را ظهور و بروز دهند.
وی گفت:گاهی اوقات برخی از مدیران به روابط عمومی خود به چشم نصب کننده بنر یا پذیرایی در مراسم‌ها و یا اعلان پیام تبریک و تسلیت نگاه می‌کنند. این رویه کاملا اشتباه است. باید به عزیزان این حوزه فرصت و میدان داد تا بتوانند با تولید محتوا بسترهای لازم را جهت شکوفایی اداره ی خود و همچنین گردش آزادانه ی اطلاعات چند سویه فراهم سازند.
فرماندار ویژه آبادان در پایان با تبریک مجدد این روز ابراز امیدواری کرد واحدهای روابط عمومی ادارات و دستگاههای شهرستان آبادان بتوانند با آگاهی بخشی نسبت به عملکرد دستگاه خود، صدای مردم و خواسته های آنان را به گوش مسئولین برسانند.

۱۹۱