در شب شهادت امیرالمومنین (ع) و شبهای قدر:

سومین مرحله از رزمایش همدلی مومنانه برگزار شد /توزیع ۷۰۰۰بسته ی حمایتی تا این لحظه/فرماندار ویژه آبادان: امیدوارم این طرح تداوم داشته باشد

دقایقی پیش و در شب شهادت امیرالمومنین (ع) و شبهای قدر، سومین مرحله از رزمایش همدلی مومنانه (طرح مقام معظم رهبری در جهت حمایت از اقشار آسیب پذیر) در مصلی امام جمعه ی آبادان که به عنوان قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای این طرح معرفی شده است، در حالی برگزار شد که سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان ابراز امیدواری کرد با تداوم این طرح بتوان کمک‌های بیشتری به اقشار آسیب پذیر اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، موسوی با عرض تسلیت ایام شهادت مولی متقیان حضرت علی (ع) گفت:پیرو فرمایش مقام معظم رهبری این طرح مواسات و همدلی به دستور ایشان از نیمه ی شعبان و در سراسر کشور با هدف دستگیری از نیازمندان اقداماتی صورت پذیرفت. در آبادان نیز با برپایی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) توسط فرمانداری ویژه آبادان، امام جمعه ی محترم آبادان و فرمانده ی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان تهیه و تدارک ارزاق غذایی و اقلام بهداشتی در دستور کار قرار گرفت. امروز نیز حدود ۱۶۰۰ بسته نیز آماده ارسال به گروه‌های هدف و خانوده های نیازمند می باشد.
وی تصریح کرد:قبل از توزیع امروز، ۲۴۰۰ و ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰بسته ی حمایتی دیگر در مراحل مختلف توزیع شده است، که در کل حدود ۷۰۰۰ پکیج را شامل می شود. این بسته ها در سطح شهر و روستاها به افرادی که شناسایی شده اند تحویل داده می شود که امیدوار هستیم به دست همه ی نیازمندان برسد.
وی از ادامه ی این طرح خبر داد و گفت:در مراحل بعدی حتما از سایر دستگاه‌های داوطلب و خیرین و گروه‌های جهادی که تمایل به همکاری داشته باشند در این امر استفاده خواهیم کرد، تا بتوانیم روند کمک به افراد آسیب پذیر و آن دسته از خانوارهای که از بابت شیوع بیماری کرونا ضرر دیده اند را ادامه دهیم.

۱۵۵