به دستور فرماندار ویژه آبادان و با حضور معاون برنامه ریزی فرماندار برگزار شد

نشست تنظیم بازار/سعیدی زاده :از فردا نظارت ها تشدید می شود/باید به گلایه مردم توجه کرد/ کارگروه های بازرسی با متخلفین برخورد شدید کنند

به دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و با حضور بتول سعیدی زاده معاون برنامه ریزی و توسعه ی این فرمانداری نشست تنظیم بازار شهرستان آبادان با دستور کار کنترل قیمتهای کالا و اقلام اساسی مورد نیاز شهروندان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان در این نشست سعیدی زاده ضمن گلایه از افزایش بی دلیل برخی از کالاها و اقلام مورد نیاز مردم در ایام کنونی، گفت:شهروندان گلایه دارند و در برخی از موارد نسبت به گرانی ها حق دارند. اینکه برخی از کسبه بدون دلیل برخی از اقلام را گران کرده اند و گران فروشی می کنند را نباید به گرانی برخی دیگر از کالا ها که از سوی تولید کننده افزایش قیمت یافته است، ربط دهیم.
وی خاطر نشان کرد:به هر حال آن چیزی که در اختیار شهرستان است از باب کنترل قیمت‌ها، رعایت فاصله ی اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی اصناف، می بایست بدون هیچگونه کاستی و کم کاری صورت بگیرد.
سعیدی زاده افزود:از فردا قطعا این بازرسی‌ها با افزایش اکپیهای کارشناس، با شدت بیشتری ادامه می یابد. ما قصد نداریم به کسبه ای که مغازه های آنها چند هفته ی تعطیل بوده است، ضرر بزنیم، ولی با شدت عمل با آن دسته از متخلفین که باعث ناراحتی مردم شده اند و گران‌فروشی رو در برنامه کار خود قرار داده اند برخورد خواهیم کرد.
معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آبادان افزود:تمام اتحادیه مکلف هستند که واحدهای تحت پوشش خود را به رعایت مدیریت بهداشتی  و فاصله ی اجتماعی در محل کسب خود موظف سازند.
وی خاطرنشان کرد:از رسانه ملی و خبرگزاری ها تقاضا داریم در کنار ما نسبت به اشاعه ی فرهنگ کسب و کار، ستاد تنظیم بازار را همراهی کنند.
در این نشست همچنین مکان‌های توزیع برنج و شکر به نرخ دولتی به شرح ذیل اعلام گردید:

فروشگاه نوشین پارسا یگانه لین یک فرعی ۵
شکر بسته بندی۲/۵۰۰کیلوگرمی به مبلغ۱۴۷۰۰

فروشگاه نعیمی، منیوحی، روستای ابوغزلان شرق جاده
برنج هندی جی تی سی به مبلغ۸۰هزار تومان

فروشگاه وصلتی راد روبروی بیمارستان شهید بهشتی جنب داروخانه شبانه روزی
شکر بسته بندی۲/۵۰۰گرمی به مبلغ۱۴۷۰۰

۳۷۳