به دستور فرماندار ویژه آبادان  و با حضور معاون عمرانی این فرمانداری :

نشست بررسی وضعیت واحدها، کارگاه‌ها و شرکت‌های متضرر از کرونا برگزار شد/معرفی واحدهای آسیب دیده به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی /ثبت نام حقوق نگرفته ها در سامانه بیمه بیکاری

صبح امروز به دستور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با حضور محمد طاهری معاون عمرانی این فرمانداری و مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه نشست بررسی وضعیت واحدها، کارگاه ها و شرکت هایی که از بیماری کرونا متضرر شدند در حالی برگزار گردید که مقرر شد، این واحدها از طریق شهرک های صنعتی، بخشداران، اداره ی صمت و جهاد کشاورزی به اداره ی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شوند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان در این نشست  مصوب شد کارفرمایان، افراد تحت پوشش خود را که به علت تعطیلی کارگاه حقوقی دریافت نکردند، در سامانه ی  بیمه بیکاری ثبت نام کنند.
همچنین واحد فاز ۲ پالایشگاه،پتروشیمی، شهرک های صنعتی و دیگر کارگاه ها تولیدی و صنعتی موظف به رعایت تمام پروتکل ای بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا شدند.
در این نشست نیز مقرر شد اواحدهایی که آسیب دیده اند ( رسته های ده گانه ) که تقاضای تسهیلات دارند،در سامانه ی کارا ثبت نام اولیه ی خود را انجام دهند.

۲۵۶