پیام نوروزی فرماندار ویژه آبادان:

موسوی : نوروز را در خانه جشن می گیریم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در پیامی ضمن تبریک حلول سال نو به همه آبادانی های عزیز از آنها درخواست کرد جشن آغاز سال ۱۳۹۹را در خانه و در جمع خانواده هایشان سپری کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان،موسوی با گرامیداشت آغاز سال جدید، بیان داشت:شکوفایی غنچه ها و سرسبزی طبیعت نشان از آغاز فصل بهار دارد. قدرت لایتناهی خداوند منان در چرخش طبیعت فصول برای ما رحمت، نعمت و برکت را به ارمغان خواهد آورد.
وی بیان داشت:سال ۱۳۹۸ برای ما با فراز و نشیب هایی همراه بود. امیدوارم در سال جدید بتوانیم با درایت بهتر در سایه ی توجه ی حضرت حق اتفاقهای خوبی را برای یکدیگر رقم بزنیم.
فرماندار ویژه آبادان با قدردانی از شهروندان و کسبه محترم که توصیه های ستاد مبارزه با کرونای شهرستان آبادان را رعایت کردند، خاطرنشان ساخت:به عنوان نماینده ی عالی دولت در شهرستان از تمام کسبه ی آبادان و شهروندان عزیز که به واسطه ی تصمیمات ما، مجبور به خانه نشینی شدند عذرخواهی می‌کنم. قطعا تمام این تصمیمات در جهت حفظ سلامتی بزرگواران و خانواده های ارجمندشان بوده است. امیدواریم بتوانیم با هم افزایی و هم فکری کرونا ویروس را شکست دهیم. از تمام شهروندان در خواست دارم جشن سال نو را در منزل و در جمع خانواده سپری کنند. همچنین از هم وطنان عزیز تمنا دارم از سفر کردن به آبادان اجتناب کنند. انشاالله در نوروز آینده بتوانیم میزبانان خوبی برای همه ی آنها باشیم.

۲۱۳