توضیحات تکمیلی فرماندار ویژه آبادان در خصوص برخی مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا

موسوی :تعطیلی بخشی از پروژه ی فاز دو هیچ ربطی به پالایشگاه آبادان و تولید بنزین ندارد، فاز دوم صرفا یک پروژه کوچک ساختمانی است /کامیونهای حمل مواد غذایی، سوخت، مواد فاسد شدنی و اقلام دارویی کاملا مجاز به ورود به آبادان هستند/تعطیلی ادارات فقط  تا ۵ فروردین است

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در خصوص برخی از مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونای منطقه آزاد اروند توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان وی در این خصوص گفت: تعطیلی چند روزه پروژه ی فاز دو هیچ ارتباطی به پالایشگاه آبادان ندارد. پالایشگاه  متولی تولید بنزین است و یک دقیقه هم حق تعطیلی ندارد و چنین برنامه ای هم نداریم. پروژه ی فاز دو پروژه کوچکی است که فقط کار سازه ای انجام می دهد. مقرر شد بخشی از آن البته منهای بخش‌های پی  و حراست و کالا تعطیل باشد.
فرماندار ویژه آبادان همچنین افزود:کامیونهای حمل اقلام غذایی، بهداشتی و دارویی و همچنین تانکر های سوخت رسان کاملا مجاز به عبور ومرور به شهرستان را خواهند بود.

وی با اشاره به تعطیلی ادارات از روز دوشنبه، گفت: ادارات مطابق مصوبه شورای تامین مشترک آبادان و خرمشهر و منطقه آزاد فقط تا  ۵ فروردین در نظر گرفته شده است.

۵۱۷