در بازدید فرماندار ویژه آبادان ابلاغ شد:

مهلت ۲۴ ساعته به دستگاههای خدمات رسان برای آغاز عملیات رفع مشکلات کوی میثاق

دکتر سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در بازدید مجدد امروز از کوی میثاق ذوالفقاری که به اتفاق مدیران دستگاه‌های خدمات رسان صورت پذیرفت به مدیران این دستگاه‌ها تاكيد كرد سريعا اقدامات لازم را در جهت حل موقت مشکلات اهالی این منطقه شروع ودر سريعترين مدت ممكن مشكلات موجود را حل نمايند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، وی در این باره افزود:طی بازدیدی که پریروز از این منطقه داشتیم و بررسی های عمده ای در این خصوص صورت گرفت،مشکلات و مسائل این منطقه در سه مقوله فاضلاب، برق و شهرداری دسته بندی شد.
موسوی بیان کرد:امروز به اتفاق مدیران دستگاه‌های خدمات رسان به این منطقه آمدیم. دستورات لازم در این خصوص ابلاغ شده است و تمامی دستگاه‌ها باید از فردا نسبت به خدمات رسانی و جمع آوری آب‌های سطحی، لایروبی کانالها و تخلیه فاضلاب، ایجاد معابر پشت منازل،نی زدایی، نخاله ریزی و خشک نمودن نقاطی که آب و فاضلاب جمع شده است و همچنین برطرف کردن مشکل روشنایی معابر اصلی و فرعی اقدام کنند.
وی تصریح کرد:برخی از این اقدامات به صورت موقت برطرف می شود و قطعا مطالعات لازم و تصمیمات جدید در خصوص احداث شبکه های فاضلاب و بازسازی منهولهای تخریب شده و همچنین بهسازی معابر و مشکلاتی از این قبیل ان شاءالله اعمال خواهد شد.
موسوی در پایان تاکید کرد:در مسیر این اقدامات شهرداری آبادان، پالایشگاه، راهداری، راه و شهرسازی و سازمان منطقه آزاد در تامین غلتک و کمپرسی برای انجام امورات ذکر شده همکاری خواهند داشت.

۷۸