با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرماندار ویژه آبادان افتتاح شد:

شرکت تعاونی ۱۷۷بسته بندی ماهی و میگو

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان، شرکت تعاونی ۱۷۷ پروتئینی آبادان جنوب ایثارگران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان دکتر پناه در آیین افتتاح این شرکت، ضمن تشکر از مسئولین شهرستان در خصوص حمایت از کار آفرینان، ابراز امیدواری کرد با تلاش همه جانبه رونق اقتصادی و شکوفایی بنگاه‌های تولیدی سیر صعودی به خود بگیرد.

وی از خوزستان و آبادان به عنوان نماد ایثار و مقاومت یاد کردو گفت:امروز ایران اسلامی در شرایط خاص تحریم صحنه ی تلاش برای رونق کسب و کار، تولید و توسعه است.

دکتر سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در آیین افتتاح این شرکت گفت:این تعاونی با مشکارت بخش خصوصی و  تسهیلات بانکی با اعتباری نزدید به ۷/۵میلیارد تومان راه اندازی شده است، که ۱/۸میلیارد تومان کمک و تسهیلات دولت و مابقی سهم آورده ی سرمایه گذار است.
وی تعهد اشتغال این شرکت را ۲۶ نفر عنوان کرد و افزود:با اینکه تعهد این شرکت ۲۶ نفر است، هم اکنون ۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند که در فصل صید این تعداد تقریبا دو برابر خواهد شد.
شایان ذکر است در این شرکت سالانه ۵۰۰ تن میگو و ۱۰۰۰تن ماهی با اولوی مصارف داخلی و سپس صادرات بسته بندی می شود.

۱۴۸