به ریاست معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان:

نشست هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت دهه ی فجر برگزار شد/۲۲ کمیته ی اجرایی برگزار کننده مراسم امسال هستند

به ریاست بیژن ربیعی، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه آبادان و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان، نشست هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرستان آبادان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، ربیعی در این نشست ضمن خیر مقدم به حضار با تاکید به اهمیت برگزاری مراسم دهه‌ی فجر، بیان داشت:با لطف و عنایت خدا، هر سال به عمر با عزت و با برکت انقلاب اسلامی افزوده می شود. در این بین اتاقهای فکر استکبار گران و سیاستمداران غربی هیچوقت نتوانست در مقابل قدرت و اتحاد مردم ولایتمدار ایران اسلامی حرفی برای گفتن داشته باشد.
وی ادامه داد:در سایه رهنمودهای داهیانه ی مقام معظم رهبری، امروز ایران در حوزه های مختلف علمی،کشاورزی، آموزشی،پزشکی و همچنین دفاعی به پیشرفت‌های شگرفی دست یافته است.شاید کاستی های وجود داشته باشد،اما باید در نظر داشته باشیم که با هم افزایی و اتحاد در جهت رفع مشکلات گام برداریم تا اجازه سو استفاده ی تبلیغاتی را به فرصت جویان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ندهیم.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری آبادان در ادامه به تشریح مهمترین ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان پرداخت و گفت: به منظور هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و برگزاری باشکوه ویژه برنامه های دهه فجر ۲۲ کمیته از قبیل بسیج، اصناف و بازاریان، کارگری و کارآفرینی ، هیات‌های مذهبی، ارتباطات و اطلاع‌رسانی، مساجد و تشکل‌های اسلامی، ایثارگران، زنان و خانواده، دانشجویی، فرهنگیان و دانش‌آموزی، نهادها و سازمان‌های مردم نهاد، کودک و نوجوان، ورزش و جوانان، روستایی و عشایری، فرهنگی و هنری، فضاسازی و خدمات شهری، نیروی انتظامی ، امنیت و پشتیبانی، حوزه و روحانیت و قوه قضائیه تشکیل شده است.

نویسنده ی خبر:محسن سیف

۱۷۵