فرماندار ویژه آبادان از ستاد ثبت نام حوزه انتخابیه شهرستان بازدید کرد

موسوی:هدف ما اجرای مُر صریح قانون در انتخابات است

سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان لحظاتی پیش با حضور در ستاد ثبت نام حوزه انتخابیه شهرستان آبادان از انتخابات به عنوان تجلی مردم سالاری دینی یاد کرد و اظهارداشت :هدف ما در این راستا فقط اجرای منصفانه ی انتخابات و مُر صریح قانون است.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان آبادان، موسوی که در این بازدید در روند فرایند ثبت نام داوطلبین انتخابات قرار گرفت، اظهار داشت:انتخابات برای مردم ما به عنوان تجلی مردم سالاری دینی همیشه ظهوری پر افتخار داشته است. در آبادان هم با اعلام و دستور  وزیر محترم کشور روند نام نویسی از ساعت ۸ صبح آغاز شده است و تا این لحظه ۷ نفر ازعزیزان شهروند ثبت نام کرده اند.
وی ادامه داد:درب فرمانداری به روی همه ی متقاضیان باز است و هر شهروندی که با در نظر گرفتن شرایط مورد نیاز، احساس توانایی در معرض انتخاب مردم قرار گرفتن را در وجود خود می بیند، می‌تواند در انتخابات ثبت نام کند.

رئیس حوزه انتخابیه یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی آبادان افزود:تجهیزات ما به گونه  ای است که داوطلبین در کمترین زمان و معطلی می توانند ثبت خود را انجام دهند.البته عزیزان باید زمان ثبت نام را که از دهم تا شانزدهم آذر و از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر است را در نظر داشته باشند.
موسوی در پایان ابراز امیدواری کرد شهرستان آبادان که یکی از دو حوزه ی استان خوزستان با ۳ نماینده می باشد، شاهد انتخاباتی با شکوه و رقابتی سالم بین داوطلبین باشد.

 

۲۱۱