چند انتصاب در فرمانداری ویژه آبادان:

بخشداران بخش مرکزی، اروندکنار و معاون برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری ویژه آبادان منصوب شدند /فرماندار ویژه آبادان :اطمینان می دهم هدف ما برگزاری انتخابات عادلانه، منصفانه و قانونمند است

سید زین العابدین موسوی در مراسم معارفه ی بخشداران بخش مرکزی و اروندکنار و همچنین معاونت برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری ویژه آبادان از برگزاری انتخابات عادلانه و قانونمند به عنوان هدف وزارت كشور و از جمله مجموعه ی فرمانداری ویژه آبادان یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان و به پیشنهاد  فرماندار ویژه این شهرستان با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، طی مراسمی بخشداران بخش مرکزی و اروندکنار منصوب شدند.

در این رابطه و طی احکامی جداگانه صادق جلالی به سمت بخشدار اروندکنار منصوب شد. ادیب مهاوی به عنوان بخشدار بخش مرکزی معارفه شد. همچنین به پیشنهاد فرماندار ویژه آبادان و با حکم غلامرضا شریعتی استاندار محترم خوزستان  بتول سعیدی زاده به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه ی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان منصوب شد.

سید زین العابدین موسوی عصر امروز در آئین معارفه بخشداران جدید اروندکنار و مرکزی شهرستان آبادان و معاون برنامه ریزی و منابع انسانی فرمانداری ویژه آبادان در محل سالن اجتماعات این فرمانداری افزود:سفارش وزیر محترم کشور و استاندار محترم خوزستان برگزاری انتخاباتی پاک و منصفانه است.
وی اظهار کرد: وظیفه داریم تا مسیر را امن کنیم تا همه کاندیداها آسوده خاطر به رقابت بپردازند.
وی در خصوص انتصابات افزود: انتظارمان آن است که دو بخشدار جدید از تجربیاتشان که در تصدی های پیشین کسب کردند در جهت بهبود شرایطی که اکنون برای خدمتگزاری در آن منصب انتخاب شدند، بهره کافی و لازم را ببرند.
وی با بیان اینکه سیاست وزارت کشور در بخش برنامه توسعه آن است که از بانوان در پست های مدیریتی استفاده شود، اظهار کرد: با توجه به اینکه بانوان حساسیت خاصی در پیگیری مسائل دارند که به سود مجموعه خواهد بود امیدواریم تا معاون جدید برنامه ریزی و منابع انسانی فرمانداری مشکلات حوزه فرمانداری و دستگاههای اجرایی را بیش از پیش به نتیجه برساند و با پافشاری در به نتیجه رساندن امور بیلان بهتری ارائه دهد.

۲۶۲