صبح امروز صورت پذیرفت:

آیین تودیع و معارفه ریاست دادگستری و دادستان شهرستان آبادان

صبح امروز و با حضور حجه الاسلام والمسلمین دكتر مرادی ریاست اداره کل دادگستری استان خوزستان، دکتر سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و امام جمعه آبادان و دكتر عامركعبي نماينده آبادان و سایر مدیران و مسئولان مربوطه آیین نکوداشت و تکریم سیروس محمدی زاده ریاست سابق دادگستری آبادان و ناصر غلامی دادستان پیشین این شهرستان و همچنین معارفه ی نعمت الله روشن روان  و حمید مرانی پور به ترتیب به عنوان ریاست جدید دادگستري آبادان و دادستان جدید آبادان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان، سید زین العابدین موسوی فرماندار ویژه آبادان به عنوان سخنران این مراسم ضمن عرض خوش آمد گویی به حضار و همچنین تشکر از حضور ریاست محترم دادگستری کل استان خوزستان این انتصابات را به مردم آبادان و خرمشهر تبریک گفت.

وی در خصوص انتصاب ریاست جدید دادگستری و دادستان جدید عمومی و انقلاب آبادان بیان کرد:دو قاضی شجاع و عالی رتبه و خوشنام پای به شهرستان آبادان گذاشته اند که مایه ی مباهات است.

فرماندار ویژه آبادان تصریح کرد:از زحمات جناب آقای غلامی که از دادستان های برجسته و شایسته ی کشوری هستند، قدردانی می کنم و برای آن بزرگوار در سمت ریاست محترم دادگستری خرمشهر و برای برادران عزیزم آقایان روشن روان و مرانی پور در مسئولیت جدید ریاست اداره دادگستری شهرستان  و دادستان عمومی و انقلاب آبادان آرزوی موفقیت دارم. از زحمات جناب آقای محمدی زاده عزیز که با پایان ماموریت خود به مرکز بازگشتند، بسیار تشکر و قدردانی می کنم. امیدوارم وی در تمام مراحل شغلی و زندگی موفق و موید باشد.

موسوی با استقبال از حرکات ارزنده ی قوه قضائیه و در راس آن ریاست این قوه بیان داشت : از اقدامات شجاعانه و مثبت حضرت آیت الله رئیسی در مبارزه جدی با فساد به سهم خود تشکر می کنم. انشالله در سطح آبادان و خرمشهر بتوانیم شاهد مبارزه جدی با فساد باشیم.

۲۸۰