1396/01/03
آبادان ...

 

 

 

 

 
سال 1395

 

 

 

 

 
دکتر شهبازی: امیدوارم اصلح ترین افراد انتخاب شوند دکتر شهبازی: امیدوارم اصلح ترین افراد انتخاب شوند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان ، صبح امروز در چهارمین روز ثبت نام از کاندیداها، دکتر شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آبادان در طی مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما واحد آبادا...

ادامه مطلب
بازدید رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهرو روستای استان خوزستان از محل ثبت نام داوطلبان بازدید رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهرو روستای استان خوزستان از محل ثبت نام داوطلبان

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، دکتر جلیل مختار در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما واحد آبادان ،  ضمن تبریک سال نو ، بیان داشت که خوشبختانه انتخاب هیئت اجرایی و هیئت نظارت طبق ...

ادامه مطلب
تشکیل جلسه ستاد بحران شهرستان آبادان تشکیل جلسه ستاد بحران شهرستان آبادان

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبادان، پیرو هشدار اداره هواشناسی استان مبنی بر ورود توده های گردو خاک و باد شدید از روز چهارشنبه بعدازظهر و ناپایداری احتمالی تا روز شنبه 95/01/03 ستاد بحران شهرس...

ادامه مطلب
گزارش تصویری / روز چهارم ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا در فرمانداری ویژه آبادان گزارش تصویری / روز چهارم ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر و روستا در فرمانداری ویژه آبادان

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، در روز چهارم تعداد دیگری از داوطلبان شوراهای شهر و روستا ثبت نام کردند. 

ادامه مطلب
بازدید از مناطق شهری بازدید از مناطق شهری

  پارک خیابان منتظری، خیابان امام، خیابان اصلی احمدآباد، داروخانه مادر به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان ،طبق روال هرروز بازدیدهای فرمانداری، در دومین روز بهار از مناطق مختلف ش...

ادامه مطلب
توقف
اخبار فرمانداری ویژه آبادان
تاریخ: 1395/10/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 111 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد

دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد

 

تأکید فرماندار ویژه آبادان بر نظارت بهداشتی رستورانها

شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در دومین نشست شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان که عصر امروز با حضور فرمانداران خرمشهر و شادگان و همچنین اعضای این شورا در محل فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر برگزار شد، بر نظارت بیشتر این شورا بر کار رستورانها و اغذیه فروشی های آبادان، خرمشهر و شادگان تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان، شهبازی در این نشست با اشاره به خدمات مناسب دانشکده علوم پزشکی آبادان در ایام اربعین در مرز شلمچه، بیان داشت: مدیریت خوب استاندار محترم و دانشکده علوم پزشکی آبادان و تعامل فرمانداریهای معین در مرز شلمچه، باعث شد کیفیت خدمات دهی این دانشکده در حوزه های امنیت غذایی و سلامت زوار در هر دو مسیر رفت و برگشت مناسب و قابل قبول باشد.
وی که به عنوان ریاست این شورا صحبت می کرد، با انتقاد از اعضایی که در این نشست غیبت کردند، بر برخورد اداری با کسانی که برای نشست های مهمی چون شورای سلامت اهمیت نمی شوند، تأکید کرد.
وی بخشی از مشکلات سه شهرستان در حوزه بهداشتی را مشترک دانست و گفت: عدم وجود تصفیه خانه های فاضلاب، مشکل آلاینده هایی که در سطح زمین و هوا جریان دارند، فرسودگی شبکه های آب رسانی و کیفیت و کمیت آب شرب از مسائلی است که می بایست به آنها توجه کرد.
رئیس شورای سلامت جنوب غرب استان با تشریح اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت آب آبادان تصریح کرد: در حوزه تفکیک آب کشاورزی و شرب روستایی و انتقال آب از ایستگاه اصلی بر ایستگاه های فرعی شهرستان آبادان در حال عملیاتی شدن است. همچنین در حوزه های دیگر مثل کنترل و نظارت خدمات کشتارگاه آبادان، اقدامات زیست محیطی، مکان یابی شهرداری برای دفع پسماندها و همچنین تسریع در رفع آبهای سطحی اقدامات خوب و سازنده ای انجام گرفته است.
وی ادامه داد: کار تکمیل بیمارستان شهید بهشتی به خوبی انجام شده است و بیمارستان بزرگ تأمین اجتماعی و طالقانی «جنب بیمارستان طالقانی فعلی» و بیمارستان 32 تختخوابی اروندکنار با سرعت خوب و مناسب در حال ساخت می باشند.
شهبازی در پایان ابراز امیدواری کرد، همت شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب استان بتواند جوابگوی مطالبات مردم در این حوزه باشد.
شایان ذکر است در این نشست علاوه بر پیگیری مصوبات جلسه ی قبل (18/5/95) مواردی نیز در دستور کار قرار گرفت که به تصویب رسید.
فرمانداران خرمشهر، شادگان و دانشکده علوم پزشکی و همچنین روسای دامپزشکی شهرستان آبادان و خرمشهر نیز در این جلسه به ارائه گزارش و بیان مشکلات دیدگاه ها پرداختند.

کد: 27415
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد
  • دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد
  • دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد
  • دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد
  • دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد
  • دومین شورای سلامت و امنیت غذایی جنوب غرب خوزستان تشکیل جلسه داد
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

بازدیدهای فرماندار
جستجو تگ ها 
فرماندار ویژه شهرستان آبادان

  

 
قوانین و مقررات

پیوندهای مفید


 

 

ارتباط مستقیم با فرماندار ویژه شهرستان آبادان
shahbazi@ostan-kz.gov.ir